Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudok leszedni Marketről...

Hogy tudok leszedni Marketről dolgokat?

Figyelt kérdés

Mindig rámegyek hogy install aztán oké,de semmi...:S

hogy kell?? nem értem!!


2011. jún. 25. 12:41
 1/8 A kérdező kommentje:
fontos lenne,segítsetek lécciii
2011. jún. 25. 12:50
 2/8 A kérdező kommentje:
sikerült...:D mostmár az lenne a kérdésem,h ugye feltelepítettem a telóra amiket akartam... és hova teszi a telón??
2011. jún. 25. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Olyan mappákban megtalálod amit gyárilag nem látsz a telón csak ha rootoltad. Ezért szerintem fölösleges emiatt aggódni.
2011. jún. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi...ás ugye most telepítek...miért nem enged közben telefonálni...nem tudok felhívni senkit...ez baj??
2011. jún. 25. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Én azt az érdekességet vettem észre, hogy ha wifin vagyok és hívnak akkor lenyomja a wifit így ha bármit töltök akkor megszakad a letöltés (kivéve a torret mert az folytatja). Viszont ha wifizek és használom a Marketet tudok telefonálni. Úgy látszik ez egy kis hiba az androidba. De most az a pár másodperc amíg telepíti a letöltött dolgot azt ki lehet bírni.
2011. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen...de ha wifivel telepítek egyáltalán nem tudok telefpnálni sőt hívni sem. Ma pl. telepítés utàn sem... Elkezdem hívni pl. Anyut elkezdi átirányítani és kiírja h vége...ezt telepítés előtt amikor még semmit nem telepítettem rá akkor is csinálta...szerintetek visszavihyem az telómet a boltba
2011. jún. 25. 23:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér. De keress rá fórumokon is.erre a "hibára". Ha más nem tapasztalta.akkor téenyleg hiba. Ha másnál is.előfordult akkor vagy hiba vagy szimplán ilyen az android.
2011. jún. 26. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem..kösziii...
2011. jún. 26. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!