Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lehet üres az üzenet...

Mitől lehet üres az üzenet mező [sms]?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kaptam egy számomra fontos személytől egy SMS-t, de az üzenet mező teljesen üres :| Ilyenkor mivan? Hogy tudnám elővarázsolni a szöveget? Nagyon fontos lenne.. :/ Köszönöm a segítséget.


2011. jún. 25. 23:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem írt semmit, véletlenül küldött egy üres sms-t. Írj vissza neki, hogy tud-e róla, mert nem jött át semmi.
2011. jún. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj tudod, hogy nem az első =/ És eddig Telenoros voltam - vagy hogy hívják most őket - most meg T-mobilos. Telenornál akkor csinálta ha túl hosszú volt az üzenet, vagy túl kevés volt a helyem.. most töröltem , és semmi :| :/// Pedig nagyon nagyon fontos lenne az üzenet. =/
2011. jún. 25. 23:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem marad más, mint a megnemértést életszerű kommunikációs eszközre váltod. Hívd fel, mondd, hogy nem kaptál semmit, mondja el, hogy mit írt. Nem sms-ben kell az életet élni.
2011. jún. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elvégre éjfél van.. :D Igen, időközben ráírtam, hogy ugyan ez micsoda... :D Az baj h lányregényt írt. :S :) de köszönöm a segítséged:)
2011. jún. 26. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!