Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az LG okos...

Mi a véleményetek az LG okos telefonokról? Melyiket érdemesebb megvenni, ami max 25ezer ftból kijön? O. o

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
LG, Nokia SZAR, TRÁGYA FOS!!! Ha nagyon pénzszűkében vagy azt ajánlom gyűjts még és vegyél egy Sony Ericsson Xperia X8-at!
2011. jún. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kolo ***** válasza:
100%

Első: miért vagy barom?!

Semmi baja az LG-nek, Optimust használok, ennyi pénzből talán kijön már. Jó vétel, semmi baja nincs. Ha nincs bajod a rezisztív kijelzővel, nyugodtan vedd meg. Most is arról írok amúgy.

2011. jún. 26. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem mi baja egyes embereknek az LG-kkel. Igenis nagyon jó telefonok, én LG Optimus One-t használok, egy kis tuning után igen erős kis telefon, NoCore teszten 59.6 FPS-t hoztam ki belőle!! Mellesleg az X8-ban még multitouch sincs, szoval a játékok elég .... :)
2011. jún. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

csak pár példa az elsőnek:

lg optimus 3d

lg optimus 2x

lg opimus black

utána nézhetne egy kicsit

nekem optimus me p350-em van

t-mobile nál vetem előfizuba két év hűséggel 18.990

2011. júl. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedved utolso es mi a véleményed rola?
2011. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az lg régen volt sz@r, most már igencsak vetekszik a sonyval!!


Nekem lg optimus p500-asom van, tökéletesen meg vagyok vele elégedve! Bár ez kb 35.000 ft volt, de webshopba biztos olcsóbb

2011. júl. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!