Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen új telefont ajánlotok...

Milyen új telefont ajánlotok a közeljövőben?

Figyelt kérdés
Jövőre szeretnék telefont venni, igazából a legkomolyabb érdekelne. Ha tudjátok, hogy melyik telefon lesz a legesélyesebb erre a címre, ajánlhatjátok. Gondolok itt ilyenre, hogy iPhone 5 stb:)
2011. jún. 26. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Nokia N9
2011. jún. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 B. Elek válasza:

SE Xperia duo

[link]

2011. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is a Nokia N9-el szemezgettem, csak gondoltam hátha lesz valami hasonló képességű telcsi. De ez a Sony is ne néz ki csúnyának:)
2011. jún. 26. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
ha nem akarsz műanyag hulladékot venni, ajánlom az iphone 5-öt. nagyon jó minőségüek az apple cuccok.nekem i4-em van és nagyon meg vagyok vele elégedve, ha kijön az 5 és tetszik is akkor leváltom.
2011. jún. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó egy konzumidióta
2011. jún. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

iPhone-hoz bármi kiegészitő horribilis áron van több tíz ezer forintért kell venni kábelt és dokkoló (???) venni hogy tv-re köthesd. (Vicces a dokkolót is viszi magával mindenhová?)


Amúgy a HTC aktuális csúcs telefonja veri a standard márkákat lazán.

2011. jún. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!