Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefonok - alap kérdések...

Mobiltelefonok - alap kérdések és válaszok. Mi érdekel téged?

Figyelt kérdés
Ide jöhetnek az alap kérdések és válaszok, mert úgy látom, hogy egyesek azt sem tudják, hogy mit írjanak a körzetszámhoz, pedig ez, egy nagyon régi dolog, még a mobil korszak előtt létezett (ezért sem mentség a kor, mert ez nem új dolog).
2011. jún. 27. 08:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

Körzetszámhoz azt kell írni, ami a 06, vagy a +36 után jön.

Bp. körzetszáma 1, de minden más településnek is megvan a maga körzetszáma (bár létezhet, hogy településeket összevonják, egy körzetszám alá, ha kevés ház található).

Mobiltelefonoknál már előhívó szám van, de ez, mára már nem garancia arra, ha 70-es számot hívsz és közben, egy Telenoros ügyfél veszi fel a telefont, mert a számhordózhatóság alapján, ezt is meg lehet tenni.

2011. jún. 27. 09:00
 2/15 anonim válasza:
Kell még az új telefonokat egy napig tölteni amikor megvesszük?
2011. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Jogos a kérdés, mert régen kelletett, de ma már nem (jó pár éve van ez, pontos dátumot most nem tudok megmondani, hogy mióta).

Az aksiknál ez már inkább káros, de gyakorlatilag a szabályzó megvédi a túltöltés ellen, így akár két napig is rajta hagyhatod, semmi sem történik, max. hálózatról üzemel a telefon.

2011. jún. 27. 10:21
 4/15 anonim válasza:
Köszönöm szépen! :)
2011. jún. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:

Szia! A napokban láttam a kérdésed, most végre megtaláltam. Nokia 5230-as telefonomra szeretnék új témát letölteni, de elakadtam. Felmentem a nokiaprogramok.hu oldalra, bal oldalt rákattintottam a letöltések-re, majd a Témák Symbian 7-től-re.

Kiválasztottam az egyiket, akkor azt írta ki, hogy:Megnyitja a fájlt, vagy interneten keres olyan programot, amely lehetővé teszi a fájl megnyitását. Na, ezek után rákattintottam a Keres fülre.

Innentől hogyan tovább? Hogyan tudom rátenni a telefonomra, hogy működjön?

Légyszi segíts, mert nagyon nem vagyok otthon ezekben a dolgokban.

Előre is nagyon köszönöm, ha megpróbálod.

Bocsi, ha hosszú voltam.

2011. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Megint én. Most látom, hogy amit kiválasztottam, nem kompatibilis a telefonommal.

Választottam egy másikat, azt zip formátumban letöltöttem a gépemre. Hogy tudom kicsomagolni? És még él az előző kérdésem is. Köszi szépen!

2011. jún. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szia!

Örülök, hogy felkeltettem a figyelmedet, de nekem idáig, csak egy Nokia-hoz volt szerencsém, a legendás 3310-eshez, a további példányokhoz meg nem (a Nokia 5230-hoz sem). Volt még Siemens, Panasonic, Sony Ericsson, LG, Ericsson, Sharp, Samsung, most meg Vodafone saját márkás készülékeivel bíbelődök (pontosabban a 845-el). Igaz, a felsorolt márkákból, nem mindegyik volt nálam, hanem azokból is, csak egy - két darab (az olcsóbbik), volt amelyiken még infra port is volt, a másikon meg a pannon Wap-ot használtam, amíg kedvező havidíja volt.

Ezért sem tudok, neked pontos választ adni, de maga a kérdés is, csak az 'alap'-ot tartalmazza, ami szinte, minden készülékhez, vagy szolgáltatáshoz érvényes. A te kérdésed, már inkább, részletkérdésbe tartozik, aminél kiírhatnál egy másik kérdést (akkor én nem írnék oda, de másik ember, még igen, aki tud ebben segíteni).

Azt azért el tudom mondani, hogy a zip fájlt a PC-den, a winRar-ban tudod kibontani, meg esetleg, ha van rá lehetőséged, akkor ne a PC-n töltsd le, hanem a mobiltelefonon belül (azt már nem tudom, hogy az OVI-ban is leszedhető-e egy téma, vagy csak az alkalmazásokat tudod elérni vele).

2011. jún. 29. 19:58
 8/15 anonim válasza:

Köszönöm szépen, hogy megpróbáltál segíteni! Majd próbálkozok, hátha sikerül megcsinálnom. Az OVI-t egyébként a telefonon nem tudom használni, mert letiltattam róla a netet.

Még annyi, hogy örülök, hogy vannak itt ilyen emberek, akik tényleg segíteni akarnak, és nem röhögnek ki a hülye kérdésemen. Köszi!

2011. jún. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mennyire tartod jó telefonnak az LG GT540-t? Ami miatt más nem szereti, pl nem hő, hanem nyomásérzékelős a kijelzője, az nekem pont jó, mert lány vagyok és jó, ha a körmömet is érzékeli.
2011. júl. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Az lenne a kérdésem,hogy hogyis működik pontosan az android market?Lg optimus me telefonom van és szeretnék játékot és alkalmazást letölteni a telóra.le tudnád írni lépésről lépésre,hogy mit kell tennem?

amikor rámegyek a market ikonra kiír egy angol szöveget

van google fiókom ez számít valamit?

2011. júl. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!