Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4 klónom van elküldtem...

Olivér35 kérdése:

Iphone 4 klónom van elküldtem a klikk szót a 1750-re, és mégsincs netem ez hogy lehet? Akikkel beszéltem mind azt mondják be kell állítaní, de ők se tudják ha hasonló cipőben jártok létszíves írj

Figyelt kérdés
ha hasonló cipőben jártok létszíves írj előre is köszönöm
2011. jún. 27. 16:07
 1/3 csapacsupa ***** válasza:
Talán ez a csomag csak a mobiltelefonokra vonatkozik, a kínai vacakokra nem. Van ilyen :(.
2011. jún. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mint minden ilyen alapú alkalmazás a klikk is úgy működik hogy a megrendelő sms-el elküld a készülék egy csomó rendszer adatot.Ebből a központ felismeri hogy milyen készülékre kérted és típusazonos beállításokkal tölti le, ugyanis minden készülék más és más beállítással működik.

Namármost mivel a kínai gagyiphone nincs a telenor rendszerbázisában nem ismeri fel a rendszer és nem fog működni.

2011. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
akkor hogyan netezhetnék vele?
2011. jún. 30. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!