Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidos telóra program...

Androidos telóra program telepítés és wifi?

Figyelt kérdés
Vettem egy androidos telefont és kellene pár segítség. Astrot akarom rátenni elsőnek, de fájlkezelő nélkül hogyan lehet? Valamint ha wifizni akarok akkor kiírja, hogy IP kérése és nem tölti be a netet. Mit tudok csinálni?
2011. jún. 28. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen WiFi hálózatra akarsz csatlakozni? Sajátodra?

Indítod a BarCode programot, bekapcsolod a WiFit, felmész PC-vel ide: [link]

megkeresed a programod, installra böksz, bejön a kockakód, odatartod a telefont, meglövöd a barcode scennerrel, aztán installálod, ott lesz az ikonja, indíthatod is..

2011. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Inkább a Market. Ahhoz nem kell semmi speckó cucc csak a wifi meg egy gmail fiók.
2011. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Igen, sajátra akarok.
2011. jún. 29. 09:19
 4/4 anonim ***** válasza:

WiFis routered van, vagy egy WiFi kártya vagy stick a PC-be?

Routernél semmit sem kérdez, a többi esetben meg kell osztani a PC net kapcsolatát, azt nem tudom pontosan leírni, sose próbáltam...

2011. jún. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!