Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik kétmagost...

Szellőkekönyv8 kérdése:

Szerintetek melyik kétmagost vegyem? Samsung Galaxy S 2, HTC Sensation vagy LG Optimus 2x? Ja, és hol lehet a legolcsóbban megvenni?

Figyelt kérdés
Nos, a lehető legeslegjobb telefont szeretném megvenni, amely tudásilag lenyűgöző. Tudom, sokba kerül, de megéri, nem? Kérlek, válaszoljatok a 2 kérdésemre, az ár és a telefon ugyebár. Tudás szerint döntsetek!!!
2011. jún. 29. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Samsung Galaxy S2 a legjobb ezek közül!

és én itt venném: [link]


és Samsung garival kérd!

2011. jún. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
SGS2
2011. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én Sensationt vennék!
2011. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Megéri, ha ki tudod használni valójában. Szerintem hogyha tudnád, hogy "mit kell nézni, mi legyen az erősebb/jobb" akkor ide se kerülne fel a kérdés, ebből én azt a következtetést vonom le, hogy nagyon nem fogod te tudni kihasználni az androidot... De hát tetudod, amennyiben megteheted, akkor vedd meg, természetesen. Én a SGS2-re szavazok. Piacon jelenlegi legerősebb telefon.
2011. jún. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
még egy voks a Galaxy s 2-re
2011. júl. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

első válaszoló:

Ez az oldal amit linkeltél ez megbízható? Tényleg eredeti, gyári telefonokat árulnak?

Nekem már minden gyanús ami kicsit is olcsóbb, mint a hivatalos oldalakon, T-mobilenál az S2 155, itt csak 123.

2011. aug. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
pedig rendes bontatlan telefont árulnak!
2011. aug. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból tudod?

Amúgy kicsit utánanéztem, 0%-os ÁFÁ-val árulják a termékeket. Így érthető, hogy mért ennyivel olcsóbb. Azért 123-ra ráraksz +25%-ot mindjárt kijön a 155-ös Galaxy S2 tmobilos ára.

Csak nem értem, hogy tudják 0% ÁFÁ-val árulni, mikor az csak a használt készülékekre vonatkozhatna jogilag.

Csak nem egy kis adócsalás? :D

2011. aug. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!