Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vegyem meg? Motorola...

Melyiket vegyem meg? Motorola defy (azt láttam a youtubon, hogy belerakták a telefont a vizbe és nm lett semmi baja) LG Optimus 2X (nagyon gyors) Samsung Galaxy S2?

Figyelt kérdés
L/15
2011. jún. 30. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Defy: 60ezer

LG Optimus 2x: 110ezer

SGS2: 150ezer

Ezek kb. árak. Szóval azért nem kis különbség van köztük. Ha az ár nem lényeg és ki is használod ami a telefonban van, akkor SGS2.

2011. jún. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Defy: Jó, ütés-, por- és vízálló, nem annyira drága.

O2x: Gyors, kétmagos processzor, szerintem drága

SGS2: Nagyon jó, nagyon erős, kétmagos processzor, DDR2, erős grafikus chip, DE nem az én árkategóriám.

Ha nem vennénk figyelembe az árakat, akkor SGS2, ha igen akkor Defy.

15 éves lánynak ajánlok inkább 1 sokkal kevésbé férfias készüléket (Ismerjük el, a mobilpiac elsősorban a férfiaknak van, a nők nagyrésze nem vonzódik a műszaki dolgokhoz.) ajánlanék. Mondjuk egy pink Montét.

2011. jún. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi az ajánlást ,de azért akarok ezek a telefonok közül választani mert leginkább ezek jöttek be nálam....

A mostani telefonom Motorola C261,semmit nm tud...a nokiákra is gondoltam ,pontosabban N97 minire vagy az e7-re de nm androidosak szóval szóba se jöhetnek még nálam...

2011. júl. 1. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!