Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eco díjcsomaggal lehet mobilon...

Eco díjcsomaggal lehet mobilon keresztül vásárolni? (Többi lent)

Figyelt kérdés
mobil vásárlás! a mix díjcsomagommal nem engedi feltölteni a szerencsejáték.hu-s számlámat! ecoval működne? nem tudom lebeszélni a havi 2990 forintot és van rajta még 2600 forint?! az kárba veszik és gondoltam feltöltöm és eljátszom. ecoval lehet vásárolni? mert akkor átváltanám ecora!elég szemét azért a T-mobile hogy nem vásárolhatom el a SAJÁT! pénzem. ecoval ha lehet vásárolni az akkor jó lenne amit nem beszélek le azt feltölteném. örülnék ha olyan írna aki eco díjcsomagban van és szokott vele vásárolni a havi díjból.
2011. jún. 30. 12:17
 1/3 anonim válasza:
én konkrétan vásárolni nem szoktam de ha nem tudod lebeszélni és nem tudod levásárolni pláne szerencsejatek.hu-n akkor játssz mobillottót. Én elég sűrűn játszok így skandináv lottót!
2011. jún. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
lottózni nem szoktam. csak tippmix. de ha a mobillottót engedi akkor valószínű hogy a szerencsejátékos számlám is fel tudom tölteni vele. köszi. azért még várok konkrétebb válaszokat mert még nem vagyok biztos benne váltani addig meg nem szeretnék. esetleg azt nem tudja valaki hogy neten tudok e mix díjcsomagból váltani ecora vagy be kell mennem személyesen? mert azt tudom hogy mixre nem lehet váltani akkor lehet hogy mixről sem.
2011. jún. 30. 15:31
 3/3 A kérdező kommentje:
amúgy a mobillottó is vásárlás. mert megveszed a szelvényt amit a havidíjadból vonnak le és úgy téríted meg az árát. de mivel mobillottóban nincs tippmix így a szerencsejátékos számlám tölteném belőle.
2011. jún. 30. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!