Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobilt javasoltok...

Milyen mobilt javasoltok kamaszlánynak, ami érintőképernyős, és a facebook. O alkalmazást tudja, de nem túl drága? Max kb.25. OOO - ig

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 12:50
 1/7 anonim válasza:
31%
Egy fiatal kamaszlány inkább tanuljon, ahelyett, hogy a facebook-ot nyomja éjjel nappal a telefonján (is)!
2011. jún. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem ebben kértem tanácsot! Ezt bízd ide !
2011. jún. 30. 12:54
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

galaxy mini, 3


huawei u8500


ezek pár ezerrel 25k felett vannak, de viszonylag normálisak.

2011. jún. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi :)
2011. jún. 30. 12:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden T-mobilos telefonon megy az ingyen facebook. (Bizonyos beállítások mellett).


Én is a Samsung Galaxy Minit mondanám. Bár a Samsung Star II is számításba jöhet szerintem, ha nem kell rá oprendszer. És az T-nél 28ezer Ft.


17L

2011. jún. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen samsung star II
2011. jún. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Viszont, ha Vodafone-s olcsó, okos telefont veszel, internetes tarifával (részletek a weboldalukon), akkor ott is, ingyen megy az FB, arról meg nem is beszélve, hogy nem kell letiltatnod a képeket, vagyis teljesen tudod használni a FB-t, csak figyelj oda, hogy a Youtube már nem számít bele, még az sem, ha onnan egy másik oldalra navigálsz át. Viszont képeket is fel tudsz tölteni, csak a Vodafone oldalán ajánlott programmal veheted igénybe.

Így nézve, LG Optimus Me P350, Android 2.2, Vodafone Surf tarifával, vagy ZTE Blade, amin Android 2.1 fut, de az is frissíthető a 2.2-re, ugyanúgy, mint a Vodafone 845. Ahogyan látom, a Vodafone 858 Smart, ebben a tarifában nem elérhető, pedig gondolom, beszélni is szeretnél rajta, nem csak internetezni.

Ilyenre gondoltál?

Ahogy tudom, itt is, csak 18 éven felül vehetsz, az alatt, ismerőst kell nyaggatnod, akinél előny, ha Vodás, ha meg tartozása sincsen a cég felé, az még jobb, de ha kedvezménnyel is tud vásárolni (VodafoneKedd), akkor arra ki lehet használni.

2011. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!