Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen legyen a csengőhangom...

Milyen legyen a csengőhangom a mobilomon?

Figyelt kérdés

Elég kocka vagyok és eddig a Portal 2 - Cara mia(turret opera) zongora verzió és a Turret szerenád között gondolkodtam.

cara mia:

http://www.youtube.com/watch?v=FBhboDOapB0&feature=related

szerenád(1. turret wife serenade):

[link]

...vagy még turret és GLaDOS hangjait összevágom(pl: kérlek tegyél le, hello, van ott valaki?, szia)Csak nem tudom, h mennyire megfelelő...

Szerintem jó vicc, h "kérlek tegyél le" mint csengőhang.:D

Ha tudtok jó csengőhangokat linkeljetek és, ha ezek vagy ezek egyike nem megfelelő azt is írjátok meg! Ez az első telefonom. Kösz!


2011. jún. 30. 23:55
 1/5 anonim válasza:
hány éves vagy?
2011. júl. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Gondoltam.-.-"

14 és fiú?

2011. júl. 1. 00:42
 3/5 A kérdező kommentje:
Nemsokára 15.
2011. júl. 1. 00:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is elég nagy portal 2 és portal kocka vagyok. Bár én értettem az egész történetet elmagyarázás nélkül ( A FEAR 2 vége már ne mígy volt. Most a 3-mal kockulok :))

Én a turret wife serenadot választanám. Mondjuk én még rendszeresen hallgatom most is a Still Alive-t. Az is jó lenne szerintem. Vagy a portal 2 trailernek a zenéje.

(bár nekem együttestől van a csengőhang, pontosabban: Rammstein-Büch dich)

2011. júl. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kösz a választ! Még gondolkodtam a "Nyomd meg a gombot!" középső zenéjén.

http://www.youtube.com/watch?v=DNdmIl4xuo8

0:21 sp_a4_finale4_b11.wav

De még gondolkodok rajta.

2011. júl. 1. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!