Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ez a telefon? Akinek...

Milyen ez a telefon? Akinek van/volt ilyenje megvan/volt elégedve vele?

Figyelt kérdés
la'fleur ez a telefon érdekelne. valószínűleg ilyet kapok és érdekelne hogy milyen. mondjatok létszíves jó és rossz dolgokat benne.
2011. júl. 1. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:

A la fleur nem az S5230, csak egyedi színben? Ilyen bordósba ha jólrémlik...

S5230-ról tudok véleményt mondani, pár osztálytársamnak az van, hát én undorodom attól a telótól... Azon kívül, hogy érintőkijelzős (ami ugye rezisztív, ráadásul elég kicsi a felbontása is) kb. semmi mást nem tud.. JAVA-t futtat egyedül és paff.. Ha hozzám vágnák se kéne, én abszolút okostelefon párti vagyok (most DEFY-m van). Ettől persze, ha a te igényeidet kielégíti, akkor tökéletes választás.

2011. júl. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Samsung s5230 La Fleur

[link]


Samsung Wave 723 La Fleur

[link]


Samsung Wave 525 La Fleur

[link]


Samsung C3530 La Fleur

[link]


Samsung E2530 La Fleur

[link]


Samsung F480 La Fleur

[link]


Ezek közül szerintem szinte 100%, hogy az első az. (De azért jó lett volna pontosítani) Viszont Az csak egy sima Samsung s5230, csak azért La Fleur, mert virág mintás. Így rákereshetsz a Samsung s5230-ra és minden le van róla írva ezen az oldalon is. Nekem volt, de fél év után (mikor már volt szervizben) sikeresen megszabadultam tőle. (5 osztálytársammal együtt.) Nekem sima fekete volt.


17L

2011. júl. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Nekem volt egy ilyen telom... Finomabban monda "kicsit" ramaty... Felbontás:rossz. Az érintőkepernyo: rossz (nagyon kezdetleges). A többiről nem beszélnek ... Egy jó van benne hogy olcsó,DE meg is látszik rajta ... :D. Most egy Nokia N8-am van hat igen ... Ég és föld :D De ha csak telefonálásra kell akkor jó xD De amúgy sztem ha veszel egy telot akkor az első (nekem) legyen rajta wifi. Kb ennyi. De persze nem akarom elvenni a kedved :)
2011. júl. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kedves elozo a Samsung s5230 es a Nokia N8 majdnem ugyan az:D

Mar ne haragudj meg de nem sokkal jobban kene az N8 a s5230 helyet:D

2011. júl. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Felettem levő... Az N8 sokkal jobb mint a samsung.
2011. júl. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem S5230 La'Fleur-om van már 1 éve és az ég világom semmi baja sincs. Az akksit általában 6-7 naponta kell csak tölteni, 3 megapixelhez képest egész jó képeket készít, nem lassú (legalábbis nálam, pedig 4 GB memókártya van benne), a zenét elég tisztán lejátssza (bár előtte Sony W580-am volt azt nem múlja felül, de nem is sokkal rosszabb) és igaz hogy vettem hozzá egy fülest ami "agybadugós", mert amit adnak hozzá az egy vicc. Könyveket olvasok rajta, játékok simán mennek stb.

Szóval én meg vagyok vele elégedve... :]

2011. júl. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!