Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám legolcsóbban...

Hogyan tudnám legolcsóbban és/vagy leggyorsabban megjavítani?

Figyelt kérdés

üdv, ismerősökkel vízipipáztam és ráesett az izzó szén a telefonomra <:3

szal beégett a kijelzőm. hol tudnám legolcsóbban megjavíttatni, vagy hol tudnám lecseréltetni vagy újat venni helyette olcsón?

nokia 5800 xpressmusic telefonról van szó, és elmentem már egy telefon szervízhez érdeklődni és azt mondták, hogy összesen 16 ezer forint lenne megjavítani. 8 ezer a kijelző és 8 ezer az érintőpanel megjavítása/lecseréltetése. és lehet külön-külön is.


no valaki tud olcsóbbat? mert eddig nem nagyon találtam mást, néztem vaterán is volt egy pár olcsóbb termék de azok addigra lejárnak míg jön a fizum :/


na szóval ötletek, tapasztalatok, tippek?


2011. júl. 1. 12:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!