Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tudom kinyitni a...

Miert nem tudom kinyitni a Nokia 6300-as telefonomat?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem es egyszeruen nem birom kinyitni, hogy beletegyem a kartyat es az akksit.Hogyan tudnam kinyitni anelkul , hogy ne seruljon meg, miota megvan , csak probalkozom, de egyszeruen nem sikerul.Valakinek egy jo otlete? Mar azon is gondolkodtam, hogy visszaviszem.Nektek is nehezen nyilik ? Vagy csak az enyem hibas?
2009. márc. 27. 19:38
 1/6 anonim válasza:
100%

Nincs hozzá kézikönyv ? Az én Samsungomhoz külön le van irva a kézikönyvbe hogy hogy lehet levenni a hátlapot !

Nálam is elég trükkös és féltem is de mostmár tudom hogy kell !

2009. márc. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem be kell nyomni neki azt a két kis cuccot 2 oldalt és úgy lepattintani, vagy lehúzni. Nyugi, nem törik az olyan könnyen, anyukámnak is Nokia van övét is alig bírtuk felnyitni eleinte.
2009. márc. 27. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
87%
Vicces, nekem is ilyen telcsim van és én sem tudtam kinyitni, ezért elvittem egy mobilos boltba, ahol szépen megmosolyogtak:) de ők is nehezen nyitották ki, végül sikerült.
2009. márc. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

hello ugy tudod kinyitni illetve levenni a hátlapot hogy a hátlap felső részén kőzéptájon benyomod kicsit és lefelé huzod

nem kőnnyű de ovatosan le tudod szedni

de igazábol ha van kézikőnyv abban is le van irva

2009. márc. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%

Két oldalt ne nyomj semmit, azok ledek...

Nyomd meg fent középen, és húz le. Ami nem lesz egyszerű, mert új és szorul, ill mert alumínium és csúszik!

2009. márc. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszotokat ! A vegen bevittem a boltba ahol vettem, a sraccal nagyokat nevettunk a butasagomon,de megnyugtatott , hogy nehez es neki sem sikerult elsore! Es valoban egy piciket meg kell nyomni kozepen es kicsit tolni,es a ket fehernek oldalt semmi koze a nyitashoz ! :D:D:D Azert egy jot derultek rajtam a boltban ... ahogyan en is ! :)
2009. márc. 31. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!