Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a baj? Mik ezek? Mit...

Mi a baj? Mik ezek? Mit jelentenek? Hogyan kerültek ide? Vírusok? Mit kezdjek velük?

Figyelt kérdés

Tegnap amikor zenét halgattam a telefonomon (samsung monte) újraindult, nem nyomtam meg semmit. ma meg amikor nézegetem a fájlaimat olyanokat is kiad, amikről nem is tudom, mi az, törölni meg nem tudom... van usb-m hozzá, csatlakoztattam a géphez a mappáknak ez a neve:m“£sÍ{÷.¼ÿ;

meg ez: Q”IRÇAèI.-s

a fájloknak ez: 6ÎÖ1ŴÝ (ez valamilyen S fájlban van)

vagy ez a neve: ׄÖwŽ ( ez meg UU fájlban van)

meg ez is a neve: ÚEÙMÛEwM ( 1 ti)


2011. júl. 2. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de szerintem egy szoftverfrissítés segítene.
2011. júl. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem vagyok büszke rá, de nem igen értek az ilyenekhez... le tudnád írni hogy hogyan is kell ezt. :$
2011. júl. 3. 12:01
 3/4 anonim ***** válasza:
Boccs, keírnám de Samsungoknál nem tudom, hogy hogyyn kell szoftvert frissíteni eddig egy Nokia 5800 XM -on meg rgy Nokia N8 -on frissítettem, szerintem vidd el valami közeli GSM -be ott biztos tudnak segíteni é lehet, hogy nem is kell frissíteni a szoftvert, ha leírod, hogy hol laksz (nem kell pontosan elég annyi, hogy pl: Zugló,) szóval ha leírod keresek neked közeli GSM -et ahól megoldják ha szeretnéd. Bocss de nem tudok mást segíteni.
2011. júl. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés, köszi
2011. júl. 13. 13:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!