Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG GS290-nek nincsen magyar...

LG GS290-nek nincsen magyar menüje? Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Azt jelenti,hogy pl.: az FM rádió helyett nem FM rádió hanem angolul van kiírva az FM rádió?
2011. júl. 2. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég logikus, ha nincs benne magyar nyelvű menü akkor nem magyarul vannak kiírva a menüben a dolgok. Nem tudom, hogy mi a nehéz ebben megérteni mint ahogy az sem törvényszerű, hogy angolul, mert lehet németül, franciául, oroszul, kínaiul stb.
2011. júl. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de bemutató videókban meg magyarul van!
2011. júl. 2. 16:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyar menü van benne, nekem is ilyen telefonom van.
2011. júl. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

[link]

hát akkor ez az oldal...

Még egy kérdés:

Most fogok egy mobilt kapni 20e-ért a t-mobilnál.

Én A LG GS290 Cookie Fresh néztem ki.

ami 20e-be kerül.

De a LG optimus GT540 ugyanannyiba kerül csak webshopba.

EZ, hogy éri meg a t-mobilnak?

JA és szüleimet, hogy győzzem meg, hogy a webshop az ugyan olyan jó mert így csak a GS290-et kaphatom de ha megtudnám győzni szüleimet akkor Optimust is.

2011. júl. 2. 16:45
 5/5 anonim válasza:
Azért írják ott, hogy nincs magyar menüje mert alapjában nem lenne.De pl a telenornál van magyar menüje mert ők ezt így megcsinálják...
2011. aug. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!