Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia 5800 képernyő?

Nokia 5800 képernyő?

Figyelt kérdés

Leesett a telefon és ilyen lett a képet!

Mennyibe fog ez nekem kerülni? Tulajdonképpen a képernyő nem sérült csak az a vezeték ami a telefonból megy a képernyőbe mert ha az rányomtam akkor viszonylag jó lett a kép!

Kép: [link]


2011. júl. 4. 09:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt tidom, hogy egy telefonnál (legyen az bármijen) drága a kijelzőt cserélni de ijenről nem hallottam még, hogy csak a vezeték sérülne meg, vidd el egy közeli GSM -be (természetesen vidd a telót is) és kerdezz rá, nincs jobb ötletem.
2011. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ok azért kösz!
2011. júl. 4. 09:59
 3/3 anonim ***** válasza:
háth egy 5800 5230 N97 kijelző kb 10-5 ezer forint kürül van. Legalábbis nekem 5230-asom van de ugyanaz a kijelző. Ezen kívűl a szervízbe + még munkadíjat is felszámolhatnak érte. a másik dolog, hogy hiába sérült meg a vezeték, a kijelzőt csak kompletten lehet cserélni.
2011. szept. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!