Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tudtok ezekről a mobil...

Mit tudtok ezekről a mobil oprendszerekről?

Figyelt kérdés
A kérdés az, hogy a wp7-et és a badát feltörték-e, tehát elméletileg lehetne-e rájuk iollegálisan pl. játékokat, alkalmazásokat (mint androidra .apk fájlban vagy ilyesmi) letölteni mondjuk tiorrentről.
2011. júl. 4. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
badat feltörték de kevés van rá. wp7et is feltorték de utána a mikrosoft meg fenyegedte hogy nem lesz valamilyen szolgáltatás és a feltort telefonokat meg leblokolták. de mostanában kiadtak egy hivatalos programot amivel vissza lehet csinálni nekik. sohase lesz feltorve
2011. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha például [link] ezt letölteném, csak simán rámásolnám a fájlokat a wave-re, telepítem és viszi, mint az androidos .apk kiterjesztésű fájlok esetében? A kérdés (még) elméleti, mert nincs ilyen telefonom, de nekem ez is fontos szempont a választásban.
2011. júl. 5. 15:06
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, de nem túl egyértelmű amit írsz... Leírtad mindkettőre hogy feltörték, addig értem, de azt hogy érted, hogy soha nem lesz feltörve? Olyan módon, mint az android, nem lesz?
2011. júl. 5. 15:08
 4/6 anonim ***** válasza:
az androidot nem kell feltörni, hiszen nyílt forráskódú, szabadon szerkeszthető, telepíthető
2011. júl. 8. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit az első válaszoló írt. Itt a magyarázat. =)

[link]

2011. júl. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igen, Android esetében nem feltörésre gondoltam, hanem arra, hogy az OS nyíltságát/szabadságát nem lehet-e elérni hack-kel. De megkaptam a választ, köszönöm.

2011. júl. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!