Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon legyen egy...

Melyik telefon legyen egy tinilánynak?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini vagy Zte Blade?A Zte Blade-et nagyon sokan dicsérik,de azt hallottam hamar lemerül,és a külseje sem a legszebb.Melyiket érdemesebb megvenni és miért?Tudom,hogy nagyon sokaknak a Zte vált be,de nem értem mitől sokkal jobb...Valaki elmagyarazná?
2011. júl. 4. 20:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Tinilánynak a legalapabb mobiltelefon kell, azon is fix hívószámok beállítva.
2011. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kijelzőméret ami lényeges különbség, ilyen kis képernyökön még nagyobb jelentöségük van hogy 200*320 vagy 480*800 a felbontás.


Ez ami a blade mellett szól és a sok-sok kiegészitő rom kifejezetten ehhez a kütyühöz, de a samsung valóban szebb és inkább lányosabb, én jobban el tudok ezzel képzelni egy tinilányt mint egy blade-l.

2011. júl. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez: [link]
2011. júl. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lg gs290 vagy samsung champ
2011. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
tiniknek való
2011. júl. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,de mindenképpen ezek közül szeretnénk venni,mert nem akarjuk fél év múlva kidobni.
2011. júl. 5. 14:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!