Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnék az LG KP 502-re...

Hogyan tudnék az LG KP 502-re Wifi-t, és GPS-t letölteni? Fontos!

Figyelt kérdés
FONTOS!
2011. júl. 4. 21:08
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:

Ez a kérdés vagy kamu vagy igazán nem értesz a telefonokhoz. Ha az utóbbi akkor neked nem lett volna szabad érintőset venni. Jó neked a gombos is ha nem tudod használni az érintős. Az alapján amit leírtál pedig nem hiszem hogy neked való érintős. Szerintem te tényleg csak egy kis gyerek vagy akinek a facebook a mindene. Ahogy felettem is írták.

Én a mindig is tudtam mi a wifi, ugyanis mióta megvan a gélpen egy kis belkin router ott kuksol a monitor mellett :).

2011. júl. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim ***** válasza:
Lassan itt őszülök meg ezektől a kérdésektől. Elmondom: NEM LEHET SEMMILYEN FORMÁBAN SEMMILYEN MÓDSZERREL BELERAKNI WIFIT A TELEFONODBA. Remélem tiszta és érthető voltam.
2011. júl. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 A kérdező kommentje:

és ha veszek wifi-t meg GPS-t és a hátuljára kötöm akkor sem lehet?

ilyet: [link]

2011. júl. 4. 23:14
 14/47 A kérdező kommentje:
amit fenn irtam abba csak gps és bluetooth van, de gondolom van ilyen wifisbe is. nemtudom miért kell oltogatni, ha valamit nem tudtok ne irjatok:S
2011. júl. 4. 23:15
 15/47 anonim ***** válasza:
Hár ha hajlandó vagy egy egész (a telefonod 2-szerese) nagyságú wifi routert a telefonodra kötni és annak műlködését is biztosítani (amit kétlem hogy te meg tudnál csinálni) akkor lehet. A hátuljára rákötheted attól még mülködni nem fog. Ez olyan mintha a lámpát rákötöm a a bögrére: attól még nem tudok a bögrével világítani vagy a lámpával inni. Teremts közte kapcsolatot. Az nem olyan hogy: Rákötöm és egyből megy is.
2011. júl. 4. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
Amúgy szivesen megnézném ha megvennéd és probálnád rákötéssel műlködtetni :).
2011. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 A kérdező kommentje:
utánanéztem és a gps elvileg megy bluetooth-al ha veszek egy vevőt. nem értem mit kell kötekedni mindenkinek :S gps-t lehet rákötni, már csak a wifi kéne....
2011. júl. 4. 23:21
 18/47 anonim ***** válasza:

DE HOGY A BÜDÖS FENÉBE LEHET MÜLKÖDTETNI VALAMIT HA CSAK RÁKÖTÖD? Nem gondolod hogy bluetooth-al kapcsolatot teremtesz? Vagy esetleg máshogy? Vagy még jobb? MI A FENÉNEK NEKED GPS HA FACEBOOKOZNI AKARSZ? Nem kötekszek nem oltalak nem szidlak, de nagyon kiváncsi vagyok hogy tudod megoldani odakötözéssel ezt, valamint hogy ha facebookozni akarsz minek neked bele GPS.

Ha mindenképpen GPS kell vegyél valamilyen TomTomot vagy egy Mio GPS-t.

2011. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:

Ilyet szól: " Ha nem értetek hozzá minek kötekedni?"


Szerinted ha a válaszolók nem értenének hozzá, akkor porrá oltanának?

2011. júl. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
rossztat idéztem(késő van) de a lényeg lejön
2011. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!