Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy 3 hoz mik a...

Samsung galaxy 3 hoz mik a kedvenc programjaitok és játékaitok? Melyik mire jó?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 00:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Neked van ? ha igen ird le légyszi megéri megvenni? mert most 3 között gondolkozok... Galaxy 3 / LG gt540 optimus / LG optimus one ...

ha neked van milyen ??? megéri?? egyhosszabb választ irj légyszi :D

2011. júl. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
én tegnap vettem egy galaxy 3 at, így sokat nemtudok róla, de legjobb haveromnak fél éve van, nyomkodtam azt eleget, azértis tetszett meg.2 éves hűséggel vettem 8500 ért, 2 napja folyamat nyomkodom, nagyon tetszik.szerintem mindenképpen mengéri megvenni.egyszerü kezelni, nincs benne semmi zavaró és fölösleges dolog, nagyon jó.már ahogy kézbeveszed meg a kérenyőjén a szineken mindenen látszik hogy nem gagyi.jó nagy a kijelzője ami egy érintős telefonnál nem hátrány és jólis érzékeli.az enyémen vanmár skype amin ingyen hívok haverokat mobilon, facebookis van de chattel meg minden, msn ami rezeg a zsebenben ha írnak, csomó játék amik érzékelik merre döntöd a telefont és úgy irányíthatóak, jó hangossan szól és a filmeketis nagyon jól lejátsza.és a legjobb az egészben nemkell adatkábellel szórakozni mert van rajta egy olyan program hogy market, ami olyan mint egy bevásárlóközpont.ami megtetszik leszeded legyen az játék, program vagy szórakoztató dolog.persze vannak ottis fezetősök, de be lehet állítani h csak az ingyenesseket dobja ki.onnan szedtem le énis mindent.van rajta wifi ami jó dolog, mert itthon nemkell a vodafonos netet használnom, bár havi 1 giga adatforgalmat kaptam hozzá.youtube klippeketis akadás nélkül játsza le.összességében megvagyok vele elégedve, megéri a pénzét, örülök hogy ezt választottam, pedig lettvolna pár darab amit ingyen kihoszthattam volna meg amit 1000-1500 ft körül
2011. júl. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!