Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tudnám lejátszani a...

Hogyan tudnám lejátszani a filmet a telefonomon?

Figyelt kérdés

Galaxy Ace


Rámásoltam egy filmet, de nem tudta megnyitni. Megpróbáltam Kies-el, de azzal sem sikerült. Utána találtam egy beállítást a Kies-en, hogy "Videók átalakítása a készülék által lejátszható formátumra, majd a videók átvitele." Ezt be is pipáltam és amikor rá akartam rakni a telefonra újból akkor előtte telepített valamit, majd a filmet másolta. De így sem tudta lejátszani. Aztán a Mobo player-el próbáltam azzal sem sikerült. Pedig a film .avi formátumú.


2011. júl. 6. 11:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Android 2.2-n, 2.3-on sehogy sem fogod tudni mert nincs hardveres videólejátszás (divX támogatás). Ha van is, a hang kilómétereket késik, vagy éppen a kép megakad, hang megy tovább, majd elmegy stb... Konvertáld át MP4-be H.263 kódolással Any Video Converterrel. Legyen Testreszabható MP4, 384 vagy 512 adatsebességgel, hang mehet fullra és 2-es kódolási menettel.
2011. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ja és próbáld ezeket a lejátszókat:

-QQ Player (egyik legjobb)

-Van az ES file explorer, annak van egy ritkajó beépített lejátszója, az akadás nélkül visz nekem mindent és sokat is tud

-Seaman player

(marketen fentvannak)

2011. júl. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fura, nekem android 2.2-m van, és a Mobo player, meg a VPlayer is simán lejátssza az avikat.
2011. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
de az hogy lehet, hogy egy olcsóbb telefonban van divx támogatás Pl. LG GT540
2011. júl. 6. 12:07
 5/10 A kérdező kommentje:
de nekem elcsúszik a hang.
2011. júl. 6. 12:07
 6/10 anonim ***** válasza:
mert a GT540-en alapból 1.6os android van, ezt a 2.2-2.3ban nem oldották meg, a 2.4-ben benne lesz és a 3.0-3.1ben is benne van. Vagy downgrade 2.1-re, vagy megvárod amíg feketén kijön a 2.4, vagy konvertálod ahogy leírtam az első hsz-ben.
2011. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jó megpróbálom
2011. júl. 6. 12:12
 8/10 A kérdező kommentje:
aztán hol kell beállítani a dolgokat amiket írtál a konvertálásnál?
2011. júl. 6. 12:15
 9/10 A kérdező kommentje:
megtaláltam a jobb felsőt nem néztem. És ha kész lesz akkor elvileg működni fog?
2011. júl. 6. 12:21
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi sikerült :) Végre lejátssza.
2011. júl. 6. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!