Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy 14 éves lánynak megfelel...

Egy 14 éves lánynak megfelel a Nokia 5230 mobiltelefon? .

Figyelt kérdés

A lányom ilyet szeretne születésnapjára. Megfelel az ő korosztályának? Ki tudja rendesen használni? Nem nagyon vagyok jártas a mobilok között, szóval ezért kérnék itt segítséget :-)) Esetleg milyen telefont ajánlanátok, amire rá tudnám beszélni?


Köszönöm!


2011. júl. 6. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Megfelelni megfelel, de ez a telefon okostelefonnak fostos, normál telefonnak drága. Ha nem kívánja kihasználni az alkalmazások nyújtotta lehetőségeket, akkor inkább valami olcsóbb érintőképernyős pl LG Cookie, ha kihasználná akkor ZTE Blade. Csak ilyen szar Nokiát ne!
2011. júl. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez a telefon nem jó, inkább samsung galaxy ace(vagy s2 xd),htc wildfire s, vagy nexus s ha nem zavarja az angol menü
2011. júl. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
24%

szerintem 14-éves lánynak az lg gs290 ajánlom szerintem tetszeni fog neki nagyon ajánlom neki !!! nekem is ez van és igaz tini gyerekeknek kamasz gyerekeknek ajánlott és olcsó!!!! mondja meg a lányának hogy a nokiában nem jó a képernyő úgyhogy csak az lg gs290 tudom ajánlani

[link]

2011. júl. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy lg gs290-et vegyél!Egy gagyi telefon, ugyan olyan szar, mint a samsung s5230.És ez nem okosmobil.Az eldzsí saját menüjét rakta rá, nem androidot.Egy sima érintős valami.Egy hét múlva löknétek kifele a kukába.
2011. júl. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

nehogy lg kp500 at veygél!!!használhatatlan az érintője!! a párométól sem lehet megszabadulni, gsmek sem veszik be. borzasztó és használtatatlan!


a samu s5230 szintén brutál sz*r. akkor már inkább ugyanez csak az ujabb samsung star II kártáysan 28ezer asszem. vagy egy samsung monte

2011. júl. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
nem igaz nekem az lg gs290 már 1-éve megy és semmi baja sincsen !!!
2011. júl. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
És egy szegény embernek nagyon is jó telefon annyi hogy nincsen benne wifi meg nem androidos ennyi az egész ..ez nekem egy bevált telefon neked biztos Valami 10 000 forintos telefonod van
2011. júl. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem olyan LG-m volt,amit az egyik válaszoló linkelt...kb. 2 hétig bírtam,utána kaptam egy androidosat(x8).

Nekem az x8 nagyon tetszik,nem is annyira drága.

2011. júl. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tisztelt szülő! Megfelelni megfelel, ha a telefonra szánt összeg maximum 30.000 ft. Viszont ha 10.000 ft-al többet tudtok rászánni, akkor érdemesebb Nokia C5-03-at venni a Wifi és a GPS miatt (ami gyalogosan is navigál, ha kell). Az előttem kommentelő 12-15 éves gyerekekre pedig nem érdemes hallgatni. Üdv. Egy 33 éves férfi
2011. júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utazzunk vissza az időben: ősrégi szoftver és elavult hardver - ez a Nokia C5-03....
2011. júl. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!