Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A sony ericsson arc jó mobil?

A sony ericsson arc jó mobil?

Figyelt kérdés

mi a jó és mi a rossz tulajdonsága?

érdemes megvenni?

előre is köszi


2011. júl. 6. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Vegyél Samsung Galaxy S-t az sokkal jobban megéri hidd el nekem!
2011. júl. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

" Galaxy S. hidd el nekem "

gondolom még nem volt a kezedben Arc.

ha rendesen feltuningolod akkor egész jó kis mobil, mondjuk alapból is király. én 2 hete cseréltem le galaxy minit Arc-ra és nem bántam meg

2011. júl. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te nem foktál Galaxy S-t :)
2011. júl. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

" nem fogtál galaxy s-t "


tévedsz mert tesóm samsung bzi és folyton mindenféle samsungot hazahoz ami van. már mutatott nekem S-t is ami jo teló de nem voltam tőle elájulva.

2011. júl. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

irritálóan magas az ára de nem tudom miért!

Galaxy S kb. 1 éves telefon olcsóbb és jobb is!

SGS2-vel "szinte" egy árban vannak és az SGS2 oda-vissza veri!

nem értem!


Inkább SGS2!!

2011. júl. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ARCoskodni lehet vele, ez tény.
2011. júl. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 57%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:15


valószínű lecserélted a telódat arc-ra mikor most kezdték el árulni XD



és igen, jó mobil, a legjobb sony ericson ami jelenleg kapható.

Jó tulajdonságai: bravia engine, exmor szenzor, hd videófelvétel és lejátszás, android


rossz tulajdonság: kicsi üzemidő, de ez minden okostelónál így van szinte


és nem, nem érdemes megvenni... tudom furcsa lehet de sztem is inkább galaxy s mert olcsóbb, bár azt nem állítanám hogy jobb.

2011. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én tudom,hogy jobb a Galaxy S.Sőt az SGSII meg kenterbe veri.Csak az aggaszt ha olyan rohadt jók azok a kib*szott szoni g*cik akkor miért alázta a ZTE Bladem azt a rohadt jó ARC -ot.Rendben az ARC on gyári a bladen egy főzött rom van de miért volt több pontom a benchmarkon mint annak a jó kis ARC nak és miért futott szépen minden játék míg az ARC on volt ami azért jó pár FPS el kevesebbet produkált.
2011. dec. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

na ez kamu XD

habenchmarkban több pontod is van (ami sztem nem valószínű) akkor se fog egy fos kis blade a maga húzot procijával több fps-t elérni mint egy arc xD a bladeben milyen grafikus chip is van? és az arc-ban? XD

nem tudom fejből, de valahogy biztos hogy jobb az arc... nem viccből annyi amenyi XD

de ha már főzöd a blade-et, főzzük az arc-ot is :D hopsz 1.4-es proci... ja hogy már van gyári 1.4-es... akkor már főznis e kell, de azért főzzünk :D pikk pakk és már nem is melékszünka zte-re :D

2012. márc. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!