Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Nokia N8-hoz tartozó Ovi...

A Nokia N8-hoz tartozó Ovi Suite progit le kell tölteni netről, mert nem kaptam telepítő cd-t? Utána? Fizetnem kell a letöltésekért? Hogy működik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 7. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
van a telefonon alapból egy "ovi áruház" alkalmazás. azt kell megnyitni. előfordulhat, hogy frissítést ajánl fel, de ez esetben wifin keresztül frissíts és úgy tölts le onnan mindent akkor nem kerül plusz költségbe.
2011. júl. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
fizettel eleget a telefonert(ganedombert), bocs nem te,... hanem anyuci s apuci.
2011. júl. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kedves előttem válaszoló!

És mi van ha anyuci vagy apuci vette meg a telefont? Ha megérdemli akkor hadd kapja..

A rohadt életbe! Miért kell azt a szerencsétlen Nokiát ennyire alázni?? Mert szar a symbian? Állítom, hogy akik itt állítják, hogy ganédomb, meg hogy ismerősömnek volt és felrobbant (igen, mert itt ilyet is olvastam)meg hogy 2 nap után szerviz.....Na és akkor az én ismerőseim körében miért nincsenek panaszok a Nokia telefonokkal kapcsolatban?? He?

mondj az oprendszeren kívül 3 olyan érvet, amiért szar... a kamerája csak a piac összes telefonját szégyenítette meg.. ja meg még 1-2 fényképezőgép kameráját is..


Kedves Kérdező!

Az ovi.com-on le lehet tölteni az ovi suite-t a gépre...vagy a telefonról (wifi kapcsolaton keresztül) az ovi store-ból...vagy mi előtt felmennél az ovi store-ba lehet kérni fogja a frissítést. Ami fizetős, azért igen, kell fizetni, ami nem az ingyenes, de am ez fel van tüntetve az adott alkalmazásnál.

Először küld el a telefonodra (tel.-re küldés), majd jön az sms, hogy jött a link....arról felmész a linken a netre (ovi stor-ba) majd belépsz, vagy regisztrálsz, és letöltöd...majd telepíted. sok szerencsét :)


Nem akarom védeni a Nokiát, mivel én almás vagyok, de volt több Nokiám és érintős is, és nem olyan szarok, mint azt ahogy hirdetik, csak nem kell mindenféle szeméttel telepakolni.

2011. júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
abszolút jogos. semmi baj a symbiannal. nekem sem. minden oprendszernek vannak hátulütői. az androidnak is. és sajnálni is fogom, ha megszűnik, de az vigasztal, hogy a nokia tud telefont gyártani a microsoft pedig op.rendszert. a 2 kombinációja remélhetőleg egy tökéletes alkotás lesz.
2011. júl. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!