Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefon a legjobb ami...

Melyik telefon a legjobb ami 60 ezer forint maximum?

Figyelt kérdés
olyan telefon kéne ami 60 ezer forint alatt van. Lehet 62-63 is. T-mobile(domino) v kártyafüggetlen!
2011. júl. 7. 22:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Motorola Defy vagy Samsung Galaxy Ace

Ennyi pénzért ezek a legjobbak

2011. júl. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Google nexus s, htc wildfire s, lg optimus p500, Motorola defy, Samu galaxy ace, Röviden ennyi.
2011. júl. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Iphone 3g 8gb simán kitelik belőle.
2011. júl. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy Ace! :D nagyon jó kis teló :)
2011. júl. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Galaxy Ace nem jó a kategóriájában, külseje egy i4 koppintás (persze gyengébb anyagokból), ha ez bejön, akkor azt vedd. Én is ebben az árkategóriában nézelődöm, az első nálam a motorola defy volt, ami ugyanazon az áron, mint az Ace nagyobb felbontású kijelzőt, + ütés-, por- és vízállóságot ad. Ha nem Androidosat, akkor pedig (az iOS és a WP ár miatt kiesik) marad a symbian és a bada. A symbian sztem béna, badához pedig a Wave 2 jó választásnak tűnik, ezért valószínűleg ezt veszem. De a legjobb, ha kipróbálod őket, + www.mobilarena.hu -n kérdezd az okos embereket.
2011. júl. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
defy
2011. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Motorola DEFY! T-Mobiletól nagy rá az esély, hogy te is függetlent kapsz mint én :D:D Egyetlen "hátrányaként" az angol menüt említeném meg. Meg nekem naponta kell újraindítanom, mert érdekes dolgokat csinál.. Ettől eltekintve nekem semmi problémám nincs a telóval.
2011. júl. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!