Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Motorola DEFY Android frissítés?

Motorola DEFY Android frissítés?

Figyelt kérdés
2.1.1ről frissítettem 2.2.2-re. Lesz rá 2.3 is?
2011. júl. 8. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy tudom már van is, de nem akarok hülyeséget mondani
2011. júl. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja bocsi, az csak a cyanogenmod-ba lehet rá tenni. a froyo most a döfire a legfrissebb!
2011. júl. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, találtam leírásokat, lehetséges hogy megcsinálom majd, ha olyan RC-t adnak ki, amiben pl a wifikapcsolat hibátlanul működik.

"Jelenleg, június 10-én az RC0 verzió az aktuáis, és az alábbi hibák ismertek:


Néhány embernél wifi kapcsolat instabil

Zoom >4 problémás

"Szélesvásznú" fotó készítés nem megy

Rádió használat közben nem megy a BT"


Ezekközül nekem csak a WiFi számítana igazán.. Folyamatosan figyelni fogom az oldalt. Köszönöm a gyors választ!

2011. júl. 8. 12:50
 4/7 anonim válasza:
Hogyan frissítetted 2.2.2-re?
2011. aug. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A Motorola Software Updater nevű programmal.
2011. aug. 5. 12:08
 6/7 anonim ***** válasza:

ja, de az csak néhány embernél hibádzik :D nekem két Defy-m van, egyik a páromé, mindkettőre rátettem a CM7-t és a Gingerbread-t (Android 2.3) és nincsenek wifi problémák. most is az enyémről írom ezt. a szélesvásznú fotó kajak nem megy, de az eredeti Camera programmal ami rajta van. ha leszeded a CameraAdvance nevű programot az meg gyönyörűen fényképez


(Ui.: nekem a kamera az eredeti programmal a gyári ROM-on se volt jó. nem csinált éles képet és a LEDes vakut rosszul időzítette. tehát mire lefotózta a képet a vaku már addig nem világított és sötétbe koromfekete fotókat csinált.)

2011. aug. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudna valaki segíteni 2.2.2 defy-t frissíteni minimum 2.3 asra?
2013. ápr. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!