Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony E. xperia x 8 on van...

Sony E. xperia x 8 on van elol kamera?

Figyelt kérdés

ugyertem hogy, elol is van amivel pl videohivast vagy barmi ehhez hasonlot tudok hasznalni?


(nem vagyok benne biztos, talan 3g ?:$)


2011. júl. 9. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs.


[link]

[link]


(Googleben is rá tudsz keresni a nagy előnézeti képekre, ahol látszik: sony ericsson xperia x8 front)

2011. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jobb lenne talán ha beírnád a google képekhez hogy sony er. x8 és egyből látod hogy van elöl-.-
2011. júl. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igazabol x8am van :$ csak nem voltam benne biztos, hogy mi az a kis cucc ott elol, ami kamerara hasonlit, de mivel a kamera beallitasoknal nem talaltam semmi olyat, ezert irtam :$ : )


amugy koszonom!

2011. júl. 9. 22:05
 4/5 anonim ***** válasza:

Az előlap tetején, balra a fényérzékelő és távolságmérő szenzorokat találjuk, középen kapott helyet a telefonhangszóró, jobb oldalra pedig egy visszajelző led került.

[link]

2011. júl. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom =))
2011. júl. 10. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!