Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Samsung Wave telefonoma...

Megéri Samsung Wave telefonomat lecserélni egy Sony Ericsson xperia x10 mini pro-ra?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyanok írjanak, akik értenek a telefonokhoz, vagy volt már 2 telefonnal tapasztalatuk.

Azok a "jujj, nekem x10 mini pro-m, van imádom, sokkal jobb, cseréld le" válaszok nem érdekelnek...

Igazából mikor a wave-t vettük, akkor gondolkodtam az x10 mini pro-n is, és most lehet, hogy van lehetőségem lecserélni.

Tudom mekkora az x10 mini pro, többször is volt már a kezemben. Tényleg nagyon pici, ki lehet használni rajta rendesen az androidot? [pl. minden program megy rajta, attól még, hogy kisebb a képernyőfelbontás]

Végülis engem nem zavar, hogy ilyen pici, lány vagyok, kicsi a tenyerem :D Csak akkor zavarna, ha a mérete miatt nem lehetne jó programokat letölteni rá.

Meg lehet, hogy hiányozna hd minőségű videofelvétel, bár annyira nem videózok sokat...

Esetleg más androidos telefonok, amiknek legalább 5 megapixeles a kamerájuk, és hd minőségű videót vesznek fel?

Megfogadtam, hogy mostantól nem veszek nagyon drága telefont. [mivel mikor a wave-t vettem, akkor 110 ezer volt] Ezért most a max ár 50-60 ezer ft.


Köszi a válaszokat...


2011. júl. 11. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
sztem nem éri meg. oké hogy androids, de vmi pocsék a felbontása, a wave sokkal szebb.
2011. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Kovács János Balázs ***** válasza:
Igazából a te Wavednek kijelzője sokkal szebb. A Mini pro kijelzője kicsi (sokkal fakóbb). Tudásra egyforma a két cucc szinte, és az android rendszer széleskörűbb. Meg a SE-nek van fizikai billentyűzete is. Igazából csak a kijelző ami kicsit ócska rajta, meg könnyű elhagyni. Amúgy jó gép.
2011. júl. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Tudásra egyforma a két cucc szinte, "

Nemá..

2011. júl. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2011. júl. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
meg is éri de nem is mert a wave nek szebb és jobb kijelzője van mint a pro nak de a pro nak van qwerty billentyúzete vagyis döntdzs el hogy a gombsort szeretnéd vagy a kijelzőt
2011. júl. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de azt leírnátok, hogy az x10 mini pro-n az android szempontjából nem hátrány a kis kijelző? Mindent le lehet tölteni rá, és rendesen lehet használni, úgy, mint egy normális méretű telefonon?
2011. júl. 16. 15:45
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
persze alkalmazásokat játékokat viszi rendesen internet is jó rajta minden jó rajta mint egy normálisméretű telefonnál
2011. júl. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"15.12" A wavenek nincs gombsora.


Ekkora kijelzőn 240x320 (pro)csupa "élvezet"játszani v.filmet nézni.

2011. júl. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!