Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A HTC készülékeknél várható a...

A HTC készülékeknél várható a magyar nyelv?

Figyelt kérdés
Pl. HTC Wildfire S
2011. júl. 11. 20:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nemhiszem..
2011. júl. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én sem hinném.
2011. júl. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bp1985 ***** válasza:
Van amire van, van amire nincs. De aki üzleti telefont vesz, az tud anynira angolul, hogy kiigazodjon rajta. Hidd el, nem kell hozzá nyelvvizssga.
2011. júl. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 matekid ***** válasza:
Hogy lehettek ilyen hülyék? az Incredible S-em magyar, a wildfire S is magyar, utána kéne nézni! Ráadásul a nagy mobilszolgáltatók nem nagyon adnak ki angol nyelvű mobilokat (nem érdkeelnek a kivételek)
2011. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok, nyelvvizsga persze h nem kell hozzá. 16 éves vagyok, 7. éve tanulok angolt, és DEFYm van (Ami ugye szintén teljesen angol nyelvű.) 5 hónapja megvan és még nem sikerült olyan részt találnom, amit ne értettem volna meg szótár nélkül. Annyira nem vészes az angol benne.
2011. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Pontosan ez az, ha valaki konyhanyelven tud angolul, az bőven elég. Nekem mindkét telefonom angol, de bőven elboldogulok vele.
2011. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De a r-mobilnál vagyok, és akartam venni Wildfire S-t de az ott angol! :S
2011. júl. 12. 07:16
 8/8 A kérdező kommentje:
bocsánat t-mobil XD
2011. júl. 12. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!