Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » EGYSZERÜEN eltudod mondani...

EGYSZERÜEN eltudod mondani mit csináljak galaxy 3 telefonommal, hogy amiket felteszek játékokat és programokat a mamóriakártyára kerüljön?

Figyelt kérdés
tehát a problémám:samsung galaxy 3 telefonomra ha letöltök marketből vagy felteszek pcről akkor az a telefon memóriájába megy, pedig van benne sd kártya.mit csináljak, hogy ne teljen meg egyből és valahogy az sd-kártyát hasznosítsam.hangsújozom, KONYHANYELVEN kérném az értelmes válaszokat, mert kaptammár mindenféle rootolásos meg 2.2es androidos válaszokat, amivel semmitsem tudok kezdeni.örülök, h eggyesek ennyire értenek hozzá, de én nem vagyok se telefonaszisztens, se hekker, hogy ezekből bármitis kivegyek.ja, és a szokásos google a barátod szöveget is mellőzzük
2011. júl. 11. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
sajnos már nem androidom van de tudtommal a samsung oldaláról letudsz tölteni egy programot ami frissíti a telefon oprendszerét szerintem ezzel kéne kezdened, mert ezek után valószínűleg android 2.2es re fog frissülni ami már alapból támogatja ezt a funkciót.
2011. júl. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ja ha ez nem jön össze ( nem tudom van e hívatalos 2.2 de sztem igen) onnantól jön a dolog nehéz réssze mert vagy rootolod a telefon (rendszergazdai jogokat adsz neki) és felteszel egy ehhez való "szkriptett" vagy leszedsz egy 2.2es főzött ramot a teledhez és azt rádobod ezt szerintem itt felesleges fejtegetni mert ha ennyire nem értesz hozzá szerintem ne vágj egy magad bele. Esetleg ismerőseid körébe hátha tud segíteni valaki.
2011. júl. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
na meglepődtem az értelmes válaszokon, rég kaptam már ilyet.köszönöm szépen
2011. júl. 12. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!