Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik/melyek a legjobb...

Melyik/melyek a legjobb telefon (ok) 20-30ezer Ft-os kategórián belül? Tudás, kinézet egyaránt fontos.

Figyelt kérdés

Ebben az árkategóriában szeretnék új készüléket vásárolni,csak nem tudok dönteni.Mivel nem sűrűn veszek telefont, szeretném azt megvenni, ami a legjobban megéri, ahol az ár/érték arány a legjobb.

Amiket eddig néztem:move by T-nobile

Nokia C3, X3-02, C3-02

Samsung Star II, Chat 335

Persze ha tudtok mást ajánlani annak is örülök, minden tanácsot elfogadok:)

Legfőképp ezen az oldalon nézelődtem: www.gsmline.hu


Köszi!


2011. júl. 12. 17:24
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyik sem, akkor már inkább Huawei U8500 vagy Samsung Galaxy Mini.
2011. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

a Huawei U8500 nem lassú?azt olvastam néhány tesztben...de érteni nem értek hozzá:)

és miért ezt ajánlod, a többit miért nem?

:D

2011. júl. 12. 17:32
 3/16 A kérdező kommentje:
2011. júl. 12. 17:39
 4/16 anonim ***** válasza:
51%

Ennyi pénzért ne várj csodát. Androidosból ennyiért ilyet kapsz.

A Samsungok, amit írtál, oprendszer nélküliek, elavultak. A move hulladék a Huaweihez képest, a Nokia meg mostanában kritikán aluli telefonokat gyárt (érintősöket legalábbis). A C3 lehet, hogy jó, de szerintem féltégla.

2011. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Oké rendben, csak kérdeztem:)

Akkor szerinted nem zavaró a lassúsága?Mert ezt inkább elviselem, mint hogy egy-két ezerrel olcsóbbat veszek viszont fele annyit tud...a Samsungokkal szerintem is ez a helyzet, a Nokiáról is mindenhol ezeket olvastam, plusz hogy a C3nak rossz a wifije...

meg külsőre is ez tetszik a legjobban!

Akkor szerinted megérné?T-Mobilnál 28.500Ft...

2011. júl. 12. 17:46
 6/16 anonim ***** válasza:
Megéri, vagy ott van még a Samsung Galaxy Mini 33 ezer, SonyEricsson X8 35 ezer. Ezekről is olvastam rosszakat, de valószínű, hogy jobbak.
2011. júl. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Igen, néztem őket is, viszont sajnos a felső határ 30ezer...ez alatt csak a Huaweit ajánlod?Vagy szerinted 1-2 hónapon belül lesz árcsökkenés(nem csak ezeknél, hanem úgy általában)?
2011. júl. 12. 17:56
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem tartom valószínűnek, most ki vannak egyensúlyozva az árak. Ahhoz valami nagyon komoly és olcsó belépő kéne, hogy szétverje ezt a piacot (pl ZTE Skate 45-ért, de ez valószerűtlen).
2011. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Hát erre gondoltam én is...nah még alszok rá egyet, aztán kiderül:)

Köszi a sok segítséget!!!

2011. júl. 12. 18:05
 10/16 anonim válasza:
Én a galaxy minit javaslom és van 30 ezer forintért is [link]
2011. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!