Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A töltővel van gond vagy a...

A töltővel van gond vagy a telefonnal?

Figyelt kérdés
Sony Ericsson Xperia X10 mini pro készülékem van, tegnapelőtt vettük. Kimerítettem még aznap és kikapcsolva töltöttem ugye 10-11órát ahogy kell. Most, hogy ujra lemerült mert egész nap rajta csüngtem, ugyvoltam vele hogy bedugom bekapcsolva a töltőrészébe (A töltője egy különálló rész, ahova USB csatlakozóval lehet bedugni a kábelt). Bedugtam és a képernyő összevissza ugrált, nem érzékelte az érintést, semmi. Kihúztam, kikapcsoltam és mikor visszakapcsoltam akkor ujra jó volt. Aztán bedugtam megint és kezdődött előről.. Mitől lehet ez?
2011. júl. 13. 02:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az akksikat nem kell 10-11 órát tölteni...
2011. júl. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hogy bevalljam az igazat, 15órát mondtak alapból de 10óránál ugyvoltam vele hogy kihúzom. De most itt az 1-2órás töltésekről van szó, ott nem szugerál rendesen bekapcsolva :( De érdekes ha a gépbe dugom a kábellel akkor nem szórakozik, ugyan ugy lehet használni.
2011. júl. 13. 03:08
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell 10 órákat tölteni. Ha továbbra is ezt csinálja és még garanciális akkor vidd vissza, ha cserélik akkor ezután addig töltsd amíg nem töltődik fel, kb. 2-3 óra.

Ezeket nem szabad ennyi ideig tölteni, aki ilyet mond az még a régi NiMH akksikon szocializálódott...

2011. júl. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam, és igazad van.Sőt felhívják a figyelmet, hogy a "li-ion"-os akkumulátorral rendelkező telefonokat szinte tilos túltölteni..Dejó hogy a telenorban meg így lazán benyögi h nyugodtan töltsd 10-15órát.. Namajd reggel intézkedek, köszi a választ! :)
2011. júl. 13. 03:30
 5/7 anonim ***** válasza:
de írd meg hogy mit mondtak !!!!!
2011. júl. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondták, hogy mikor leküldik a készülékeket a boltbokba, külön kikötik hogy minden típust sokáig kell az első töltésnél bedugva hagyni. Arra meg, hogy ugrált a képernyő ők sem tudtak mit mondani. Ha még egyszer előfordul, mondták h nyugodtan vigyem vissza :)
2011. júl. 13. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Elárulok 1 titkot. A telefonok általában mikor feltöltődtek 100%-ra akkor ki szokták írni, h az aksi feltöltve. és láss csodát feltöltődik. Ez már nem régi telefon amit 15 óráig kell tölteni. Am meg garanciába vidd vissza. Én is csinálam már úgy.
2011. júl. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!