Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia E51 vagy LG KP500?

Nokia E51 vagy LG KP500?

Figyelt kérdés

Ezt a 2 telót szemeltem ki magamnak, hogy vmeiket beszerzem. A Nokiát a tudása és a Wifi végett akarnám, az LG viszont érintőképernyős és árban sem olyan vészes...(és iszonyatosan tetszik!!!) Tapasztalataitok, stb... Vagy esetleg ebben az árkategóriában vmi hasonlókat tudtok ajánlani? Asszem 60ezer jó magyar forint.

Előre is kössz ;)


2009. márc. 31. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nokia.Sokkal többet tud és strapabiróbb is.Érintőképernyőset meg semilyen márkából ne vegyél.

De ha jól tudom a NOkia E51 csak 45ezer forint körül van.

2009. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Fecc ***** válasza:
100%
Ha Mobiltelefon akkor szigorúan csak NOKIA:)
2009. márc. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem az E51. Az érintőképernyő nem igazán jó megoldás, sérülékenyebb. Bár, tudom, lehet rá vigyázni, de hiába óvod-véded, könnyebben sérül, mint egy másik fajta. Na, és ha Nokia meg LG között kell választani, akkor is inkább a Nokia felé billen a mérleg :-)

2009. ápr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
En is a nokia-t ajanlom. Nekem ugyanilyenem van es meg vagyok elegedve vele. Jol mukodik.
2009. ápr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Valahogy sejtettem, hogy mindenki a Nokiát fogja ajánlani... :D És a tudás mellett döntök. Nokia lesz! ;)
2009. ápr. 1. 18:27
 6/9 anonim válasza:
Volt nekem mind a 2 most lg kp 500asom van meg vagyok vele elégédbe elött nokia e51 volt hát már anyira szar volt ,hogy majdnem kidobtam az ablakomon...most anyám használja hát ő sincs vele megelégedve mindig lemerül meg szerintem nem jó lehet csomo minden van rajta de...nekem nem váltbe.
2009. aug. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A nokia E51 csk. annyiból jobb h. wan rajta wlan ami arra jó h. a ruterra rá tud kapcsolódni (házon belül)! de am nekem lg kp 500-asom van és több dolgot tud
2010. jan. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

:)) =))

"Több dolgot tud".

Havernak olyanja VOLT az érintőképernyőn egyre nagyobb karcolatok jelentek meg.Használhatatlanná vált a képernyő.JAvasoltam neki nokia e51-t nagyon megvan vele elégedve.AM meg az LG kp500 egy etióp téglatelefon fapados érintőkijelzővel


NOKIA 4 EVER :D

2010. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, de a Nokiát most cserélem le egy SE Vivaz pro-ra;)
2010. júl. 7. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!