Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek a GSM-Linetól...

Szerintetek a GSM-Linetól vagy a Vip-Phonetól vagy a Technet.hu-ról rendeljem meg a telót?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert szeretnék rendelni egy Samsung S8530 Wave2-t és mind 3-nál kb. 48 000 Ft-ba(plusz a kiszállítás 2500 vidékre) kerül. Szerintetek melyik a megbízhatóbb? [link]

[link]

[link]


2011. júl. 14. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem tök mindegy, de én a gsm line-t mondanám.



amúgy szerintem inkább wave 1-et vegyél, mert abban Super Amoled van.

2011. júl. 14. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 GsmLine válasza:

Kedves Pityes0721!


Nyugodtan add le megrendelésed weboldalunkon (ez természetesen még nem kötelez vásárlásra), így munkatársunk felhív Téged és minden kérdésedre készséggel válaszol, ezután eldöntheted, hogy érdemes-e tőlünk rendelni. Eddigi tapasztalataink (és vásárlói visszajelzéseink) alapján érdemes :)


Üdv:

a GsmLine csapata

2011. júl. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
mondjuk már nem érdekes mert máshonnan rendeltem meg a telefont :) de köszönöm
2011. júl. 28. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!