Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonotok van, és...

Milyen telefonotok van, és miért pont azt a készüléket választottátok, és bevált a készülék? Hibái?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 18:34
 1/7 anonim válasza:
100%

Nokia 5800

Filmnézésre vettem, arra bevált.

Egyébként nem egy nagy szám telefon.

2011. júl. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Samsung Wave.

Azért, mert akkor mikor vettem, ez tetszett legjobban.

Hogy mióta megvettem, semmit nem fejlődött a bada.

2011. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ZTE Blade, a nagy kijelző és az ára miatt (én még 36-ért vettem).

Nagyon bevált, főzött romokkal főleg.

Hardveres hibája sosem volt, szoftveresen egyedül a flash támogatás hiányzott belőle, de 1-2 hete ez is megoldódott, tehát most már teljesen elégedett vagyok vele.

2011. júl. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Én azért vettem okostelefont, hogy a laptopot kevesebbszer használjam. És így is van. Adatkommunikációra teljesen megfelel, böngészésre pedig 50%-ban. Tehát nem váltja ki, de kiegészíti. Talán majd egy jó tablet pár év múlva helyettesíti. Egyenlőre nem.
2011. júl. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nokia X2-00,szürke,most vettem,mert olcso,jo a kameraja,5 megapixel,föleg zenet-radiot hallgatni jo.
2011. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Samsung Galaxy S - néhány héten belül veszem -, azért, mert SGSII-re nincs pénzem.
2011. júl. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

iPhone 4 - mert a csaladi csomagban a ferjem munkahelye miatt kedvezmenyes a havidij.

Eddig nem volt semmi baja.

Nagyon bevalt, telefon/sms/internet teljesen jo. Tovabba egesz okes kepeket csinal, plus legutobb videoztam vele egy csomot majd egy app segitsegevel megvagtam a filmet, zenet tettem ala es mindenki elajult milyen kis profi hazimozi lett belole. Mindezt a telefonnal :)

Ha nem vagyok otthon, de van wifi, anyuval skypon kameraval csetelek.

Eddig meg nem volt olyan elvarasom a telefon fele amit ne tudott volna teljesiteni. (igaz, vacsorat nem foz, de rendel pizzat;)

2011. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!