Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miben jelent hátrányt ha...

Miben jelent hátrányt ha nincs Flash támogatás a telefonban?

Figyelt kérdés

Galaxy Gio-t nézegetem,és kiváncsi lennék konkrétan ez miben hátrány a többivel szemben amiben van?

(az ACE-ben van amugy??)


2011. júl. 14. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ACE-ben azt hiszem, elméletileg lennie kell. Tudod, mi az az Adobe Flash Player? Flash player nélkül a gép sem igazán akarja.
2011. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Főleg online videók nézesében okoz gondot
2011. júl. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha netezel telefonon elég sokat, akkor elég fontos.
2011. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi,erre gondoltam,de megerősítést vártam.igazábol tul sokat nem neteznék,de néha jol jönne.


Telepitenem kell rá ezek szerint vmit h menjen?(sz.gépnél tisztában vagyok a dolgokkal,de ilyen telefonom nem volt még ,ezért van a butának tűnő kérdés)

2011. júl. 14. 20:10
 5/12 anonim ***** válasza:

"ACE-ben azt hiszem, elméletileg lennie kell."


Gyakorlatilag viszont armv6 processzor van benne...

2011. júl. 15. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ugyanaz a "lelke" az Ace-nek és a Gio-nak is....
2011. júl. 15. 07:34
 7/12 A kérdező kommentje:

Még valaki?aki esetleg ACE-t használ?onnan tapasztalat?

a gio azért kicsit nőiesebb nem?

2011. júl. 15. 21:52
 8/12 anonim válasza:
Hát szerintem tudásba is többet tud az Ace meg külsőre is sokkal sokkal szebb, meg árban sem nagyon különböznek tehát az Ace sokkal jobban megéri de Te tudod.. :))
2011. júl. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az Ace-ba nekem nem játssza le de az Adobe kijelntette hogy dolgozik rajta hogy támogassa ez a 4 telefon. (Ace, Gio, Fit, Mini). Amúgy azt jelenti hogy nem tudod pl: az indavideón nézni a videókat. De ez a gond a skyfire nevű bongészővel nekem megoldódott. Optimalizálja a videót és én is le tudom játszani.
2011. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi utolso.

youtube videot alkalmazással tudok nézni azért gondolom....


képen a gio nem volt szimpi,de élőben tetszik.

kb 25e a kettö közti kül.(nekem azért ez nem kevés)

2011. júl. 17. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!