Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha bármelyik teló a tiéd...

Matekid kérdése:

Ha bármelyik teló a tiéd lehetne melyiket választanád? És melyik tabletet? Apple termék nem ér : )

Figyelt kérdés
és Te melyiket választod?:)
2011. júl. 16. 02:02
 1/7 anonim válasza:
100%

telefonból htc hd7, vagy lg optimus 2x

tabletből pedig valami hp.


(amúgy iphone 4 + ipad 2 lett volna)

2011. júl. 16. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem a tökéletes választás a HTC EVO 3D és a Samsung Galaxy Tab 10.1, amúgy az ipad tényleg jó választás mert rohadt vékony, és ezt csomóan nem veszik észre
2011. júl. 16. 02:36
 3/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha bármelyik mobil az enyém lehetne én ezt választanám..Nekem ez kéne,de nagyon..

[link]

Ez egy iPhone 3GS “Supreme.

Összesen 271 gramm 22 karátos arany a váza, míg az iPhone elején 136 darab F-jelölésű, azaz hibátlan gyémánt van, ami összesen 68 karátos. A hátsó emblémát 53, szintén hibátlan, összesen 1 karátos gyémánt alkotja. A front navigációs gomb egy 7,1 karátos, igen ritka gyémántból készült. Az iPhone tartója, mely otthont ad ennek a páratlan készüléknek, egy 7 kg-os Kasmír arany gránit tégla, amelynek belsejét egy kiváló minőségű bőr béleli. Na és ehhez a szinthez már jár a kártyafüggetlenség is.

2011. júl. 16. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:41


Ezzel te lennél a raj a gettóban!:D

2011. júl. 16. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Ezzel te lennél a raj a gettóban!:D"


ÁÁÁÁÁ dehogy lennék..Gyorsan eladnám..Jelenleg 542 millió forintba kerül..

Ha eladnám,után életem végéig boldogan utazhatnék az egész világon..Nem lenne anyagi gondom az tuti..

2011. júl. 16. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
SGS2 és Galaxy Tab 10.1
2011. júl. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

SGS2 és egy Motorola Xoom :D (Amúgy IPad2)

De egyenlőre jó nekem a Galaxy Ace is :)

Amúgy csak akkor kellene, ha ingyen van... én nem adék 60k-nál többet egy telefonért :)

2011. júl. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!