Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilos vagyok, domino...

T-mobilos vagyok, domino csomagom van. Le lehet kérni valahogy a teljes bejövő híváslistát, és azon rajta vannak a rejtett számok is?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 23:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Mivel nincs ilyen lista, ezért nincs mit kérned. Ebből kifolyólag rejtett számokat se fogsz megtudni.
2011. júl. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, és dominósoknak másféle lista sincs.
2011. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ !
2011. júl. 16. 23:23
 4/7 anonim válasza:

Igen lehet, dominósnak is.

Rejtett számok rejtettek maradnak.

tegnap 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Igen lehet, dominósnak is."

Nagyon ügyes vagy. Ez hogy jött ki, elárulod?

tegnap 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Ott dolgoztam és emellett egyszer nem kaptam meg egy hirdetett percdíj kedvezményt ami miatt az egyik boltban ki kellett kérnem. Világ életemben dominósként tettem mindezt.

Ott derült ki, hogy a hirdetésben nem volt benne, hogy csak 30-as számokra szólt, de ez itt lényegtelen :)


Te elárulod, hogy miért vagy ilyen negatív? :(

ma 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"e elárulod, hogy miért vagy ilyen negatív? :("

Nem vagyok negatív, csak el kellene olvasnod előbb a kiírt kérdést, fent a lap tetején.

A kérdésben bejövő híváslista szerepel.

ma 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!