Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Help!? Beleesett a 3 hónapoos...

Help!? Beleesett a 3 hónapoos X8am a vízbe azonnaal széétszeedteem és alaposaan megtöröllteem. De hibáákaat ír ki meg h nem elérhető. Viszonnt nagyoon új méég éés nemszeretném ha tönkremenne.

Figyelt kérdés

Okos ötleteket kéreek összeraakjam moost vaagy haggyaam még így szétszedve egy kicsit.?

Nem az én hibámból esett a vízbe kb. 2-3 másodpercet vollt bennt...


2011. júl. 17. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak száradás után (pár nappal később) szabadott volna bekapcsolni!!! Mert lehet, hogy kívül megtörölgetted, de a belsejébe biztos jutott víz...
2011. júl. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2011. júl. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%

Aksit azonnal ki kell venni és nem is szabad visszarakni jó pár napig...


A Tál rizs helyett én a silica kristályokat ajánlom hétköznapibb nevén macskaaalom, miután hajszárítóval alaposan kiszárogattad.


Viszont az egész túlélési esélyeit rontja az, ha a mobilban van belső gombakkumlátor is.

2011. júl. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszii:) amúgy mivel még tart a jótállás ebben az esetben nem javítják meg ugye??
2011. júl. 17. 21:34
 5/9 A kérdező kommentje:
hajszárítóót nem mert attól mégjobban tönkremegy..:(
2011. júl. 17. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:
beázásnál a garancia megszűnik
2011. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Sawyer_ válasza:
semmiféleképp ne próbáld bekapcsolni, mert az zárlatot okozhat. Én pont így jártam pár hete. Szede szét amennyire lehet és holnap vidd be valamilyen szervizbe. Mondd el mi történt, és megpróbálják kiszáritani. Az enyém helyrejött! A rizst én is megpróbáltam, de azt mondták hülyeség.
2011. júl. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sawyer_ válasza:
mi lett?
2011. júl. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az okos ötleteket:) semmi baja sincsen 1 napiig hagytam szétszedve másnap összeraktam és működik..:) remélem a későbbiekben sem lép fel probléma:)
2011. júl. 19. 11:57

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!