Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Apple Iphone 4 ről mi a...

Apple Iphone 4 ről mi a véleményetek, te megvennéd?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Már majdnem 10 hónapja megvan nekem és nagyon csípem. És ami azt illeti, még mindig nincs szerintem nála jobb telefon a piacon.
2011. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nagyon jo telo, de nem eri meg az arat, ha lenne sok felesleges penzem, akkor igen.
2011. júl. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
itouch 4em van ami kb ugyanaz kivévve h nem telefonál (+ a fényképe gagyibb), de ennyiért nem vennék mobilt, annál fontosabb vagy akár szórakoztatóbb dologra is költöm a pénzt, mp3nak elég egy ipod, telefonálni meg vmi gombos vagy olcsóbb androidos teló is megteszi.
2011. júl. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha van sok felesleges pénzed, és megvan mindened otthon, akkor nyugodtan megveheted.

Egyik legjobb telefon, csak enyhén túlárazott, még a mai napig is.

2011. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
nem, mindjárt kijön az 5ös :D
2011. júl. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
most inkább htc sensation-t vennék, vagy s2-őt, mert azoknak emberi mértű a kijelzőjük számomra.
2011. júl. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

22:31


Hát igen. Igen. FELHASZNÁLÓbarátabb a kijelzőjük, és mind operációs rendszerben, mind pedig egyéb specifikációkban túlszárnyalják a kis üveg szappantartó ájfónt. Egyedül árban verhetetlen az a teló, ugyanis senki nem tudja" olyan magasra tenni a...

2011. júl. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Iphone 4 a legjobb telefon ,de ami apple az minden jó...nekem fél éve van meg,és megvagyok elégedve vele nagyon,csak ajánlani tudom...
2011. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is inkább vennék HTC Sensation-t, nagyon beleszerettem abba a telóba, de gondolom a kérdező nem véletlen kérdezte az iPhone-t.

Előző: nincs olyan, hogy legjobb telefon, mindegyiknek más az erőssége. Iphone is max top3-as teló

2011. júl. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Így van, nincs olyan hogy legjobb, de a HTC Sensation viszont 1 szar :D Galaxy S2 mindenben odaveri, és az iPhone4 is. Na visszakanyarodva a témához, iPhone4 megéri az árát (mostmár...), nagyon jó kis telefon, masszív, szép erős, jó kívűl belül
2011. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!