Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik online mobiltelefon...

Melyik online mobiltelefon áruházban lehet hitelre venni Samsung Galaxy S2-t venni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán lehet?
2011. júl. 18. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

"A részletfizetés lehetőséget biztosít Önnek, hogy megvegye álmai termékét, akkor is, ha nincs Önnél elegendő pénz. Ha ismeri mennyit szán egy-egy új készülékre havonta, akkor a futamidő hosszával variálva kialakítjuk azt az összeget, amit el tud költeni."

[link]


A linken lehet hitelre venni, persze kellemes kamattal.

Megjegyzem, iszonyatos baromságnak tartom, hogyha valaki egy telefonért képes adósságba verni magát.

Minek? Villogni akarsz a hiteles telefonoddal?

Arra, hogy telefonálj egy 5ezer Ft-os telefon is alkalmas, igaz azzal a plázában nem lehet villogni.


Mind1, a segítséget megkaptad, te döntesz.

2011. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Hát azért itt nem fogom megvenni, mikor máshol 50.000 Ft-tal olcsóbb. Ja, és engedd már meg, hogy eldöntsem, hogy nekem mire van pénzem, és mit akarok venni! Nem neked szánom ajándékba, szóval ne aggódj!
2011. júl. 18. 09:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Kiguglizod: "Samsung Galaxy s 2" ott van az árukeresős link, aztán az azon belüli találatokból válogatsz, kattintgatsz -részletfizetéses módot keresve. Rámentem 1-2-re, de sajnos nem találtam. Azért ilyen 120-res áraknál nem tudom, hogy lesz-e részletfizetés:D


Egyébként a T-Mobilnál a legjobb részletfizetéses konstrukcióban úgy jutsz hozzá, ha 2 éves hűséget kötsz az előfizetésre (így 124 990) és online rendeled a t-mobile.hu-ról (így már 6249 Ft-tal olcsóbb: 118 741 Ft). És ebben a felállásban veszed részletre:

Kezdőrészlet:

33 721Ft

Törlesztések:

12 hó X 7085 Ft

0 % THM


(így összességében díjcsomagra nem kell hűséget sem kötnöd)


Azért még itt nézelődjél:


[link]

2011. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, ezt láttam. Viszont ott van, hogy 2 éves hűség az előfizetésre. Tehát az előfizetésért is perkálnom kell, vagy benne van?
2011. júl. 18. 17:33
 5/9 anonim ***** válasza:
Az még erre jön rá.
2011. júl. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És a legalapabb előfizetés mennyi? Mert nem láttam, hogy írták volna...
2011. júl. 18. 17:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Na ez az, amiben nem tudok segíteni. Mindig is kártyás voltam. Nem látom át:D Csak annyit látok, hogy az előfizetői sim-csomag, vagyis a havidíjas sim kártya 810 Ft... Ja de megvan-->kosárba raktam (a 2 éves hűségnyilatkozatos opcióval); aztán kéri, hogy válasszak díjcsomagot:


médiamánia/relax/kaméleon/eco/ + van 2 egyéb


itt vannak:


[link]


Ez most nekem is jól jött, mert én is pont ilyen telefon vásárlása előtt állok.

2011. júl. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Úgy látom az Eco a legolcsóbb.
2011. júl. 18. 18:11
 9/9 TRXman007 válasza:

Sose köss előfizetést!

Inkább keress kutakodj, hol lehet olcsóbban vagy részletre hozzájutni a telefonhoz amit kinéztél.

Már a Galaxy S4 korát éljük, "tök rendes" mind3 szolgáltató, 50.ennyimennyiért ideadják a telót, aztán egy év alatt kiperlálod részletekben a fennmaradó összeget. Aham... meg mellette kötsz egy két éves hűséget, ahol kifizetsz még vagy 200.000-et, (szóval a telefont magát mégegyszer) csak hogy tudd használni... lófaszt!!! Sose fizess elő! Inkább gyűjtsd össze, vagy akármi, tippmixeld össze vagy bármi, de NE FIZESS ELŐ.

2013. júl. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!