Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont ajánlatok?...

Milyen okostelefont ajánlatok? Ár nemszámit! Többi lent!

Figyelt kérdés

Legyen rajta qwerty billentyűzet és benne normális processzor!Én a motorola milestone2-re gondoltam.

Nagyából ennyi.


2011. júl. 19. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Motorola? Akkor Defy!
2011. júl. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én elfogult vagyok, nokia párti, szóval, hogy megfeleljen a kritériumoknak én a nokia e72-t javaslom, 2 éve megvan semmi hiba, + navigáció :)
2011. júl. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kedves Nokiás nem akarlak oltogatni, lehet hogy strapabíró és kifogástalan a finn gyártó bármely készüléke, de operációs rendszerek szempontjából egyértelműen az iOS-t, vagy az Androidot javaslom (testreszabhatóság és tudás alapján) is. Ha nem számít az ár, akkor ugye iOS-sel van az iPhone 4 (hamarosan 5 is lesz), Androiddal Google Nexus S, Samsung Galaxy S, S2, Motorola Defy, Xperia Arc, és még hasonlóan kapós telók vannak, de ha veszel valamit, szerintem fontold meg és nézz katalógusokat leírást róluk, sokkal több hasonlóan jó telót találsz ;)
2011. júl. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Galaxy S2! lenne jelenleg nincs jobb telefon a piacon ami jobb nála!
2011. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha az ár nem számít, és itt tartunk július közepén, akkor én még várnék pár hónapot az új iPhone-ra, és azt venném meg. Ha nagyon sürgős a dolog, akkor pedig egy Samsung Galaxy S II.
2011. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!