Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen jó (offline) hírolvasó...

Milyen jó (offline) hírolvasó programot tudtok Androidra?

Figyelt kérdés
Nincs mobilnet-előfizetésem, úgyhogy olyan kéne, ami wifin frissít, aztán offline el tudom olvasni később a híreket. Most Pulse-t használok, de az rengeteg (főleg magyar) oldalnál a hírekből csak a címét meg a leadet tölti le, a teljes cikket nem, úgyhogy a lényeget addig nem tudom elolvasni, amíg újra wifin nem leszek.
2011. júl. 21. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:

HVG alkalmazása

Igaz csak a HVG.hu-ról vannak a hírek, de beállítható pl. az is, hogy csak wifiről frissítsen.

Van egy Hírolvasó c. nevű app is, az nekem Optimuson nagyon lassú volt, ezért nem tudok róla mit mondani, az viszont vagy 20 szájtról tudott hírt letülteni.


Ha ez nem segített, nézz körül a Telenor Magyar Alkalmazások, illetve a MikrobiLabs Made in Hungary c. alkalmazásaiban, itt több programot is találsz ezekben a témákban, sőt... minden témában ;))

2011. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megnéztem, a Made In Hungary-ban van Hír24, Blikk, [origo], Népszabadság online, HVG.hu , illetve fn.hu, hogy a legnevesebbeket említsem. Újság, magazin kategóriából 17 alkalmazás.


Sport-appból is 9 van, blog-alkalmazásokból 33-at találsz Microbitól ingyenesen.

Fizetős pedig 1 újság van: AG Austrian Newspaper PRO.


A Telenor appjában is hasonlóak vannak, mindkét alkalmazás rendelkezik közvetlen Market-linkkel.


Érdemes megnézni őket.

2011. júl. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket!
2011. júl. 21. 15:16
 4/4 anonim ***** válasza:
iOS-en a Hír24-et használom, nekem az jön be legjobban :))
2011. júl. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!