Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry 8520-on ugye nem...

BlackBerry 8520-on ugye nem működik a 0. facebook.com tudtok olyan facebook-ot wifi nélkül ami ingyenes lenne?

Figyelt kérdés
2011. júl. 21. 20:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem tűnt volna még fel a T-mobile oldalán a facebook zero-s oldal:

[link]


És itt áll egy olyan, hogy:

A BlackBerry készülékek gyárilag beállított böngészőjéről szintén nem elérhető a Facebook Zero, ezért ezen készülékeken más böngésző használata javasolt.


Vagyis megy, csak nem épp a gyári böngészővel. És más megoldás meg nincs, hogy wifi nélkül ingyen menjen a facebook.

2011. júl. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor hotszpottal menne?
2011. júl. 21. 20:57
 3/4 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, hogy hogyan megy?

Más böngészőt hogyan tudok rá feltelepíteni?

Csak wifin lehet letölteni rá?

Úgy nemlehet, hogy gépen letöltöm, aztán rá telóra? (mert nekem így nem sikerül valamiért) :S

2011. júl. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyártó oldaláról le lehet tölteni egy programot a gépre és ezen keresztül tudsz feltenni a telefonra dolgokat. Sajnos nem tudom mi ennek a programnak a neve.
2011. júl. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!