Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet megcsinalni...

Hogyan lehet megcsinalni androidos mobilnal, hogy egy programot az SD kartyara telepitsen?

Figyelt kérdés
Van egy nagy jatek az androidos (2.3) mobilomnal es nem tudom telepiteni,mert azt irja ki,hogy keves a hej, de nem tudom,hogy hol kell bealitani vagy letolteni,hogy programokat lehessen az SD kartyara telepiteni?!
2011. júl. 21. 22:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem HTC telefonom van, de ott úgy van, hogy az adott játékot amit már feltelepítettem, azt az egyik menübe áttudom helyezni az SD kártyára, így több hely lesz a telefon memóriáján. Ezt lehet, hogy nálad is meglehet, nem tudom, hogy milyen telód van.
2011. júl. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hurikan23 ***** válasza:
100%
A telepítési folyamathoz kell a telefon memóriája, telepítés után lehet áthelyezni. Ha a játék telepítője támogatja akkor utána automatikusan a kártyára kerül, de a telefonon akkor is kell elég helynek lenni a folyamathoz.
2011. júl. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!