Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak nekem vannak problémáim...

Csak nekem vannak problémáim az Andorid-"os" telefon kezelésével? (többi lent)

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini-nél döntöttem, mivel nem akartam a legnagyobb leghiperszuperebbet, állítólag ebben minden leegyszerűsített, és nincs benne annyi extra, mint a nagyobb testvéreiben - gondoltam, ez nekem pont megfelel. Most, hogy mikor megkaptam, kicsit megijedtem. Úgy tűnik, még ez is kicsit bonyolult, mert szeretném jól testreszabni, KIHASZNÁLNI minden előnyét (ha már megvan), alkalmazásokat tenni, stb, de már ott eltévedtem, amikor netről alkalmazásokat próbáltam letölteni, elvesztem a nagy kavalkádban. Nem vagyok egy zseni, de eddig elég jól eligazodtam minden félén, angol tudásom is van ehhez elég, de mégis úgy érzem, hogy most elvesztettem a fonalat! Főleg ez a neten-kapcsolódok-én-kérés-nélkül-is-mindenhez, nemmondom, neten is boldogulok, de... És mindenki mondja, hogy milyen jó, én pedig... tanácstalan vagyok. Tudnátok segíteni, hogyan tudnék jobban eligazodni?
2011. júl. 22. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Én is ettől félek, jelenleg symbianos telefonom van, és egy HTC wildfire S-re vágyom, de hezitálok hasonló dolgok miatt, ezzel most nem vagy kisegítve, csak gondoltam leírom :)
2011. júl. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

inkább visszakérdezek: mikor először ültél pc elé, már elsőre rutinosan szörföztél, kisújjadból kiráztad a fotósopp trükköket, csukott szemmel bekonfigoltad akármelyik emil-klienst, stb stb?

szóval ez is egy számítógép, el kell sajátítani a használatát, kissé bonyolultabb, mint egy nokia 3310 :) de egymilliószor sokoldalúbb is.

egyébként meg: fórumolvasgatás (nem gyakorikérdések :))

2011. júl. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na jó értem :)) kösz, kedves válaszok, kb megnyugodtam. Olvasok normális fórumokat, meg informálódok :D
2011. júl. 22. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát én se tudtam elsőre teljesen kihasználni a telefonom. Nekem meg Galaxy Ace-m van mert nem SGS2 igényes vagyok bár minden álmom egy új szép bicikli meg egy SE Xperia Arc :). Ha volt ez előtt telefond biztos nem elsőre tudtál meg mindet. A gépeddel vagy mással (mert lehet notebook is) se gondolom hogy egyből használtál mindent. Majd szép lassan belejössz és minden menni fog normálisan :).
2011. júl. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Értem :)


végülis annyi az egész, hogy tudom, hogy nagyon net alapú ez a dolog... és félek, hogy ha épp nincs wireless, akkor túllépem a limitet, meg hasonlók... már most az elején nagyon csúnyán jártam, és azért ijedtem meg hogy na akkor melyik alkalmazás használ netet, adatforgalom, stb...

2011. júl. 22. 19:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt a telód topicja a PH-n, érdemes átolvasni, hátha találsz olyat, ami segít :)


[link]

2011. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A nettől ne félj, szedd le marketről az APNDroid nevű alkalmazást, azzal ki-be tudod kapcsolgatni a net-elérést egy "gombnyomással". Vagy ha tudod, hogy úgyis csak wifizel és nincs mobilnet, akkor simán tiltsd le a beállításoknál és nem ér meglepetés :)
2011. júl. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :)


tényleg kicsit naiv voltam, ha azt gondoltam, hogy egyből menni fog, változik itt minden... :) meg, minden olvasás nélkül én elkezdtem volna töltögetni cuccokat... aztán, végső ponton akkor vagyok, amikor magyar oldalakon kell utánaolvassak valaminek :)) na de fog ez menni akkkor :)

2011. júl. 22. 20:02
 9/9 anonim ***** válasza:

Egy kis segitség

[link]

2011. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!