Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van az androidnak jövője?

Van az androidnak jövője?

Figyelt kérdés

Nagyon sok a pereskedési háború az android körül! olvastátok a mobilarénán a cikket? rengeteg lóvé forog és rengeteget kell perkálni az androidnak és a gyártóknak is! és ha beadják a derekukat a gyártók akkor nem nagyon lesz jövője az androidnak! :( pedig a kedvenc oprendszerem.

mi a véleményetek?


2011. júl. 22. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
hát nemlehet tudni :D
2011. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy sok jövöje lenne.. Az iOS minden tekintetben elötte van amúgy is.
2011. júl. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

iOS csak iphone-ra van, szóval akármilyen lehet az, nem az miatt fog megszűnni az Android.

És nem mondanám jobbnak az iOS-t, az és a droid a 2 legjobb oprendszer, valaminek ez valaminak az az erőssége, egyik sem tökéletes.

Android viszont olcsó telefonokon is megtalálható, ez miatt talán életképesebb, mint az iOS.


Amúgy valószínű van jövője, pereskedés mindig megy Amerikába, Apple-t is folyton perelik illetve ő is perel másokat, nem rég volt Sony vs LG per is, és egyik sem szűnt meg. Röviden a pereskedés nem gond.

Google-nek meg azért van elég nagy hatalma, hogy ne szűnjön csak úgy meg, főleg, hogy a droid segítségével még több adatot tudnak az emberekről megszerezni :D

Meg ha a fostalicska symbian is még él a mai napig, akkor az Androidot kijelenthetjük halhatatlannak

2011. júl. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pont volt erről egy cikk a mobilarénán. Meg adás is. Link:

[link]


Az android keletkezésétől a jövőéig mindent leírnak.

2011. júl. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
tudom írtam én is! én a véleményetekre vagyok kíváncsi!
2011. júl. 23. 15:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Csak az androidnak van jövője!
2011. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Meg az iOsnak meg a WP7-nek.
2011. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Androidnak egyértelműen van jövője! Amíg a Google odaáll (legfőképp pénzben) a fejlesztések mögé, addig bizony lesz. Márpedig ebből az egész Android-dologból a Google nagyon jól jön ki mind a mai napig, nekik ez egy roppant nyereséges dolog. Android előnye az iOS-sel szemben, hogy nem kell a kedves júzernek 200.000-ret kipengetnie a telefonért, hanem kap jóval olcsóbban is (Igaz, lényegesebben butábbat). Meg persze a nyílt forráskód, és még sorolhatnám itt tovább is. iOS az Android előtt jár, igen. Ez tény, és az is, hogy az Android szorgosan dolgozza le a hátrányát, bár az Apple rendszerének az előnye így is jó nagy, de egyáltalán nem behozhatatlan. Mennek ám a fejlesztések mindkét oldalon bőven. Androidnak egyértelműen van jövője, az iOSnek is van jövője. WP7 mögött ugye ott a Microsoft, valószínűnek tartom, hogy még jó sokáig létezni fog, de nem lesz fele annyira se népszerű mint egy Android vagy iOS. Symbianról meg inkább nem szólnék. Halálán van az a rendszer. Manapság csak a Nokia erőlteti, a SE próbálkozásai is kimerültek a Vivazban körülbelül. Amire még érdemes odafigyelni (szerintem) az a Bada. A Samsung szépen nevelgeti a kis csemetéjét, pár év múlva abból is szép nagy dög lehet. :D
2011. júl. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bada-ból nem igazán lesz semmi, Samsung egyre jobban leszarja, nem jött be neki annyira, inkább Androidot erőlteti ő is.
2011. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Persze IOS után a legjobb
2011. júl. 29. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!