Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit ér meg egy Sony...

Mennyit ér meg egy Sony Ericsson W205 mobiltelefon?

Figyelt kérdés

Ilyen.:

[link]

Nagyon jó kis telefon szerintem :) Két telefonról lenne szó.

Egyik: Képernyője karcos, Akkumulátor teljesen jó, Head set+Adatkábel+Töltő jó minőségben, Többi minden rajta jó :) A garanciája már lejárt.

Másik: Képernyője nem karcos, Akkumulátor teljesen jó, Egyik gombja nem annyira gyorsan reagál, erőteljesebben kell megnyomni, Head set: Egyik fele le van törve [Amit csatlakoztatni lehet] Adatkábel+Töltő teljesen jó. Garanciája már lejárt.

Mind a két telefon kb. 1,5 éves és Vodafonos hálózata van

Ha bevinnénk bizományiba mennyit adnának érte? Vagy esetleg az interneten valaki megvenné?


Van 2db 1GB memórikártya, Micro SD-s úgy tudom [Telóba való] Ez mennyit érne meg?

Válaszokat várok, értelmest! :)

Köszönöm!


2011. júl. 24. 14:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem darabjáért ha adnának 5-7 ezer forintot.

Én 1,5 éve be akartam adni használt telefonosnak a sony w580-as telómat és 8 ezret adott volna érte, pedig másfél éves volt, semmi karc, mintha új lett volna és az összes tartozékával volt (bár akkor pl. azt mondta, h csak a telóért adnak pénzt, a tartozékokat csak akkor kell beadni, ha ingyen is odaadod... Szóval én inkább nem adtam be hanem feltettem expressz.hu-ra, igaz hogy úgy is 10ezerért ment el, de így sem úgy sem adtak volna többet érte... Próbáld meg sztem inkább feltenni valamilyen aukciós oldalra, hátha valaki többért megveszi

2011. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!